Якщо ви вирішили займатись спортом, або вже займаєтесь, у ваших інтересах перевірити на скільки ваш організм до цього готовий, або як сприймає ті фізичні навантаження, яким піддається. 

У Приватній поліклініці «ПрофіМед» у Вас є можливість це зробити. Отож, позитивно пройшовши повний цикл обстеження, наш сертифікований лікар надасть Вам «Допуск до занять фізичною культурою і спортом». При виявлених тих чи інших ризиках, Ви отримаєте рекомендації, на що саме Вам необхідно звернути увагу, чому саме віддати перевагу, а від чого відмовитись, при виборі напрямку занять фізичною культурою та спортом.

Пам’ятайте, що цю довідку уповноважений видавати лише сертифікований спеціаліст та вона повинна бути зареєстрована в єдиному електронному реєстрі. Остерігайтесь шахраїв!

Ось покрокова інструкція дій для отримання «Допуск до занять фізичною культурою і спортом». Уважно та відповідально виконайте всі вказівки і тоді це не буде Вашим клопотом, а навпаки користю. Всі пункти обов’язкові, в разі відсутності одного з них Ви не зможете отримати документ.

1) Попіклуйтесь про наявність наступних обстежень з відповідними термінами давності:

  • Флюорографія (для дітей старше 15 років та дорослих) – термін давності 12 місяців.
  • Профілактичний огляд хірурга — термін давності 12 місяців.
  • Профілактичний огляд дерматолога — термін давності 12 місяців.
  • Профілактичний огляд гінеколога (для дівчат) — термін давності 12 місяців.
  • Загальний аналіз крові — термін давності 1 місяць.
  • Загальний аналіз сечі — термін давності 3 місяці.

2) Пройдіть анкетування за посиланням:

3) Виконавши попередні два пункти Вам необхідно пройти ЕКГ навантажувальний тест, записавшись до нашої Медичної сестри.

4) Записатись на прийом до нашого терапевта чи педіатра для проходження тестування з навантаженням та отримання допуску.

5) Увага! Отримати допуск Ви зможете лише після сплати Державного збору за вказаними реквізитами (обов’язково зберігайте квитанцію для підтвердження оплати)

Зверніть увагу, для дітей та дорослих сума оплати відрізняється.