Якщо ви вирішили займатись спортом, або вже займаєтесь, у ваших інтересах перевірити на скільки ваш організм до цього готовий, або як сприймає ті фізичні навантаження, яким піддається. 

У Приватній поліклініці «ПрофіМед» у Вас є можливість це зробити. Отож, позитивно пройшовши повний цикл обстеження, наш сертифікований лікар надасть Вам «Допуск до занять фізичною культурою і спортом». При виявлених тих чи інших ризиках, Ви отримаєте рекомендації, на що саме Вам необхідно звернути увагу, чому саме віддати перевагу, а від чого відмовитись, при виборі напрямку занять фізичною культурою та спортом.

Пам’ятайте, що цю довідку уповноважений видавати лише сертифікований спеціаліст та вона повинна бути зареєстрована в єдиному електронному реєстрі. Остерігайтесь шахраїв!

Ось покрокова інструкція дій для отримання «Допуск до занять фізичною культурою і спортом». Уважно та відповідально виконайте всі вказівки і тоді це не буде Вашим клопотом, а навпаки користю. Всі пункти обов’язкові, в разі відсутності одного з них Ви не зможете отримати документ.

1) Попіклуйтесь про наявність наступних обстежень з відповідними термінами давності:

  • Флюорографія (для дітей старше 15 років та дорослих) – термін давності 12 місяців.
  • Профілактичний огляд хірурга — термін давності 12 місяців.
  • Профілактичний огляд дерматолога — термін давності 12 місяців.
  • Профілактичний огляд гінеколога (для дівчат) — термін давності 12 місяців.
  • Загальний аналіз крові — термін давності 1 місяць.
  • Загальний аналіз сечі — термін давності 3 місяці.

2) Пройдіть анкетування за посиланням:

3) Виконавши попередні два пункти Вам необхідно пройти ЕКГ навантажувальний тест, записавшись до нашої Медичної сестри.

4) Записатись на прийом до нашого терапевта чи педіатра для проходження тестування з навантаженням та отримання допуску.

5) Увага! Отримати допуск Ви зможете лише після сплати Державного збору за вказаними реквізитами (обов’язково зберігайте квитанцію для підтвердження оплати)

Допуск до занять фізичною культурою і спортом

Зверніть увагу, для дітей та дорослих сума оплати відрізняється.