У випадку:

1. Якщо у вас є симптоми ГРВІ (підвищена температура, сухий кашель, нежить, загальна слабкість)
2. Та хоча б одна з двох умов: -Якщо ви контактували з хворим на коронавірус протягом 14 днів -якщо ви працювали в медичній установі чи відвідували медичну установу, де лікують пацієнтів з коронавірусом.

Ви повинні самоізолюватися і зателефонувати своєму сімейному лікарю (або скористатись послугою лікар-онлайн).
Разом з ним визначитись про виклик бригади швидкої медичної допомоги. В разі визначення профільними фахівцями підозри на коронавірус — Ви потребуєте тестування!

Значна частина людей переносять хворобу або безсимптомно, або у легкій формі і навіть не звертають увагу на симптоми. Але організм зустрівся зі збудником і виробив антитіла, відповідно у людини виробився імунітет до цього захворювання. Якщо ви хочете перевірити чи ваш організм поза зоною ризику, тоді пропонуємо вам здати аналіз ІФА на якісне і напівкількісне визначення імуноглобулінів G (Ig G) до Covid-19:

 — Якісні покажуть чи ви вже перехворіли.

 — Напівкількісні покажуть напруженість імунітету, тобто чи вже виробились антитіла до цього вірусу.

Цей аналіз здається НЕ РАНІШЕ ніж через 14 діб від одужання або зникнення симптомів ГРВІ  і тільки за попереднім записом!Також є можливість зробити ПЛР дослідження, в кого немає симптомів, але є необхідність:

— в госпіталізації у стаціонар;

— в купівлі авіаквитків;

— для роботи, якщо ви працюєте в компанії, де цього потребують.

 ПЛР тестування пацієнтів, у яких є симптомами ГРВІ, або підозра за інфікування в клініці НЕ ВИКОНУЄТЬСЯ! Для таких випадків оптимальним є забір аналізу на дому спеціалізованою бригадою!

 

 

 

Відстежити поширення короновірусу в Україні можна на карті