У випадку:

1. Якщо у вас є симптоми ГРВІ (підвищена температура, сухий кашель, нежить, загальна слабкість)
2. Та хоча б одна з двох умов: -Якщо ви контактували з хворим на коронавірус протягом 14 днів -якщо ви працювали в медичній установі чи відвідували медичну установу, де лікують пацієнтів з коронавірусом.

Ви повинні самоізолюватися і зателефонувати своєму сімейному лікарю (або скористатись послугою лікар-онлайн).
Разом з ним визначитись про виклик бригади швидкої медичної допомоги. В разі визначення профільними фахівцями підозри на коронавірус – Ви потребуєте тестування!

Значна частина людей переносять хворобу або безсимптомно, або у легкій формі і навіть не звертають увагу на симптоми. Але організм зустрівся зі збудником і виробив антитіла, відповідно у людини виробився імунітет до цього захворювання. Якщо ви хочете перевірити чи ваш організм поза зоною ризику, тоді пропонуємо вам здати аналіз ІФА на якісне і напівкількісне визначення імуноглобулінів G (Ig G) до Covid-19:

– Якісні покажуть чи ви вже перехворіли.

– Напівкількісні покажуть напруженість імунітету, тобто чи вже виробились антитіла до цього вірусу.

Цей аналіз здається НЕ РАНІШЕ ніж через 14 діб від одужання або зникнення симптомів ГРВІ  і тільки за попереднім записом!Також є можливість зробити ПЛР дослідження, в кого немає симптомів, але є необхідність:

– в госпіталізації у стаціонар;

– в купівлі авіаквитків;

– для роботи, якщо ви працюєте в компанії, де цього потребують.

ПЛР тестування пацієнтів, у яких є симптомами ГРВІ, або підозра за інфікування в клініці НЕ ВИКОНУЄТЬСЯ! Для таких випадків оптимальним є забір аналізу медичним працівником по місцю проживання!

Ви можете замовити виклик медичного працівника для забору матеріалу для ПЛР дослідження на COVID-2019 по місцю Вашого проживання. Після передоплати послуги он-лайн, обов’язково заповніть анкету для надання послуги. З Вами зв’яжеться адміністратор закладу та узгодить всі деталі.

Вартість послуги 1750 грн. та включає в себе виїзд медичного працівника, забір матеріалу для дослідження та ПЛР дослідження на COVID-2019. Термін виконання дослідження до 36 годин.

Відстежити поширення короновірусу в Україні можна на карті