Похід до косметолога увійшов в звичку у багатьох сучасних жінок У яких випадках можна звертатися в улюблену косметологічну клініку, а в яких – варто терміново записатися на прийом до лікаря-дерматолога?

Відповіді на всі свої питання ви зможете отримати, відвідавши прийом дерматокосметолога в Хмельницькому в клініці «ПрофіМед». Наш лікар порекомендує вам як зберегти красу та неповторність, та які саме методи підійдуть вам. Ін’єкційна косметологія невпинно розвивається і дає можливість вирішити проблеми сухої та чутливої шкіри, акне та постакне, куперозу та ін.

У кожному випадку лікар індивідуально підбирає методику та препарати для омолодження та покращення стану шкіри. У приватній поліклініці «ПрофіМед» процедури ін’єкційної косметології виконуються лікарем з використання безпечних та якісних препаратів.

Чому потрібно звертатися до дерматокосметолога

Косметолог, в першу чергу, займається вдосконаленням зовнішнього вигляду шкіри. Він володіє методиками боротьби з віковими змінами, знає, як зняти прояви втоми, повернути шкірі сяйво і рівний колір, підвищити її тонус. Завдання косметолога – усунути візуальні проблеми, на кшталт почервоніння, висипки, пігментації і дати пацієнту рекомендації щодо подальшого догляду. Сьогодні отримати професію косметолога може кожен, навіть без медичної освіти.

Дерматокосметолог ж розглядає проблему комплексно. Це лікарі з вищою освітою, який має спеціалізацію дерматолога і отримав додаткову освіту в галузі естетичної медицини. Лікар-дерматокосметолог вміє діагностувати можливі причини захворювань шкіри і володіє всіма сучасними досягненнями косметології. Цей фахівець різнобічно підходить до лікування проблеми і може знайти кращий для конкретного пацієнта спосіб її усунення.

Дерматокосметолог нашої клініки може стати вашим особистим лікарем, який буде знати:

  • Ваші індивідуальні проблеми і медичну історію;
  • Реакцію шкіри на різні впливи і препарати;
  • Зможе спланувати тривале комплексне лікування найсучаснішими методами.

І стане справжнім порятунком, особливо для тих пацієнтів, у яких проблемна шкіра і тих, хто втомився переплачувати некопетентним «фахівцям».

Записатися на прийом дермокосметолога в клініку «ПрофіМед» можна в будь-який зручний час, скориставшись контактною інформацією на нашому сайті.

Послуги дерматокосметолога:

Наші фахівці завжди допоможуть вам стати не тільки здоровими, але і красивими!