Кожна мама знає, що профілактичний, а тим більше терміновий візит з дитиною в клініку — це просто подвиг. Тому що доводиться долати масу труднощів, починаючи від продумування маршруту, закінчуючи збором «дрібниць» першої необхідності — документів, улюблених іграшок, запасних памперсів, пляшок, серветок і т.д.

Особливо ускладнюють цей процес несприятливі погодні умови, адже в даному випадку, також необхідно подбати і про захист крихітки від дощу або снігу. У підсумку, збір на прийом до педіатра в клініку може зайняти півдня і навіть більше.

Тому фахівці клініки «ПрофіМед» вважають своїм обов’язком взяти участь не просто у вихованні здорової дитини, а щоб цей процес приніс його сім’ї максимум спокою і комфорту.

У зв’язку з чим, наша клініка надає огляд педіатра на дому в Хмельницькому — досить вигідно, швидко і в задоволення батькам.

Додаткові переваги візиту дитячого лікаря додому:

  1. Прийом проходить в комфортних умовах не тільки для батьків, але і для дитини. Малюк менше вередує, а зустріч з «людиною в білому халаті» обходиться без стресу.
  2. Виключається контакт з іншими пацієнтами. Якщо ваша дитина надто «сприятлива» до будь-яких інфекцій, варто віддати перевагу огляду педіатра на дому.
  3. Не потрібно витрачати час на дорогу. Крім цього, батьки можуть спокійно поставити всі свої запитання без метушні і поспіху.

І найголовніше, батьки можуть дозволити собі повністю зосередитися на дитині, а про решту клопоту — подбаємо ми, клініка «ПрофіМед».

В яких випадках виклик педіатра додому, обов’язковий

Якщо хороша погода дозволяє «прогулятися» в клініку і назад, то стан дитини, не завжди може цьому посприяти. Тому, якщо у малюка:

  • Висока температура тіла;
  • Безперервний і тривалий плач;
  • Підвищена пітливість;
  • Нехарактерна для нього млявість або навпаки гіперактивність;
  • Здуття живота, діарея, блювота, затримка стільця;
  • Висипання на шкірних покривах.

Потрібно викликати педіатра додому!

Яка різниця між дільничним педіатром і дитячим лікарем приватної клініки

Незалежно від того, лікар додому приїде з поліклініки або з приватної лікарні він повинен надати якісну діагностику і коректно призначити лікування. Однак між ними є істотна відмінність.

Весь конфуз полягає в тому, що виїзд дільничного лікаря можливий в той же день, якщо батьки встигли зробити дзвінок в реєстратуру з 8 до 12 ранку, в іншому випадку, виїзд лікаря здійсниться тільки на наступний день. У зв’язку з чим, якщо у вашої дитини, наприклад, піднялася висока температура о 12:25, допомогу ви отримаєте, тільки через добу.

Тому, ті батьки, які особисто зіткнулися з подібною ситуацією — високо оцінюють послугу, приватного огляду педіатра на дому, адже здоров’я дитини безцінне.

Також, бувають ситуації, в період спалахів вірусних інфекцій, коли дільничний лікар просто не встигає відвідати всіх своїх маленьких пацієнтів і їм доводиться чекати лікаря кілька днів. Тому і тут приватний огляд педіатра на дому допоможе вчасно надати дитині медичну допомогу та уникнути важких ускладнень.

Наші фахівці виділяють достатню кількість часу для кожного малюка, щоб провести детальну діагностику, призначити максимально коректне лікування і запобігти всім несприятливим наслідкам хвороби.

Виклик дитячого лікаря додому в Хмельницькому

Статистика показує, що батьки частіше звертаються за допомогою до приватних фахівців, так як вони надають більш ефективні, зручні і надійні послуги — швидко і якісно.

Фахівці клініки «ПрофіМед» не виняток, тому за здоров’я свого малюка ви завжди будете спокійні.

Наші клієнти можуть викликати педіатра додому в будь-який час, коли тільки дитині знадобиться допомога, максимально оперативно і доступно. У Хмельницькому досить багато сімей, які користуються нашими послугами і приємно відгукуються про високу компетентність наших провідних педіатрів.

Тому, якщо і вашій дитині знадобиться професійна, медична допомога — звертайтеся в «ПрофіМед», не втрачайте дорогоцінний час на очікування, так як для дитячого організму, має значення навіть 1 хвилина!