Кожна мама знає, що профілактичний, а тим більше терміновий візит з дитиною в клініку — це просто подвиг. Тому що доводиться долати масу труднощів, починаючи від продумування маршруту, закінчуючи збором «дрібниць» першої необхідності — документів, улюблених іграшок, запасних памперсів, пляшок, серветок і т.д.

Особливо ускладнюють цей процес несприятливі погодні умови, адже в даному випадку, також необхідно подбати і про захист крихітки від дощу або снігу. У підсумку, збір на прийом до педіатра в клініку може зайняти півдня і навіть більше.

Тому фахівці клініки «ПрофіМед» вважають своїм обов’язком взяти участь не просто у вихованні здорової дитини, а щоб цей процес приніс його сім’ї максимум спокою і комфорту.

У зв’язку з чим, наша клініка надає огляд педіатра на дому в Хмельницькому — досить вигідно, швидко і в задоволення батькам.

Додаткові переваги візиту дитячого лікаря додому:

  1. Прийом проходить в комфортних умовах не тільки для батьків, але і для дитини. Малюк менше вередує, а зустріч з «людиною в білому халаті» обходиться без стресу.
  2. Виключається контакт з іншими пацієнтами. Якщо ваша дитина надто «сприятлива» до будь-яких інфекцій, варто віддати перевагу огляду педіатра на дому.
  3. Не потрібно витрачати час на дорогу. Крім цього, батьки можуть спокійно поставити всі свої запитання без метушні і поспіху.

І найголовніше, батьки можуть дозволити собі повністю зосередитися на дитині, а про решту клопоту — подбаємо ми, клініка «ПрофіМед».

В яких випадках виклик педіатра додому, обов’язковий

Якщо хороша погода дозволяє «прогулятися» в клініку і назад, то стан дитини, не завжди може цьому посприяти. Тому, якщо у малюка:

  • Висока температура тіла;
  • Безперервний і тривалий плач;
  • Підвищена пітливість;
  • Нехарактерна для нього млявість або навпаки гіперактивність;
  • Здуття живота, діарея, блювота, затримка стільця;
  • Висипання на шкірних покривах.

Потрібно викликати педіатра додому!

Наші фахівці виділяють достатню кількість часу для кожного малюка, щоб провести детальну діагностику, призначити максимально коректне лікування і запобігти всім несприятливим наслідкам хвороби.

Виклик дитячого лікаря додому в Хмельницькому

Статистика показує, що батьки частіше звертаються за допомогою до приватних фахівців, так як вони надають більш ефективні, зручні і надійні послуги — швидко і якісно.

Фахівці клініки «ПрофіМед» не виняток, тому за здоров’я свого малюка ви завжди будете спокійні.

Молодій мамі буває важко одразу збагнути всі тонкощі догляду за немовлям. На допомогу Вам у нас є кваліфікований медичний персонал, який з радістю може навчити та порадити що саме необхідно Вашому малюку з перших днів життя.

Тому, якщо і вашій дитині знадобиться професійна, медична допомога — звертайтеся в «ПрофіМед», не втрачайте дорогоцінний час на очікування, так як для дитячого організму, має значення навіть 1 хвилина!