Інструментальна діагностика — це обстеження внутрішніх органів за допомогою різних механічних приладів. Сучасна медицина застосовує безліч методів інструментальної діагностики для установки точного діагнозу. Завдяки новітнім досягненням в області медичного обладнання та бездоганну роботу фахівців, сьогодні проводяться унікальні обстеження.

Сьогодні клініка «ПрофіМед» має можливість успішно користуватися усіма видами інструментальної діагностики, відомі сучасній медицині, для постановки максимально точних діагнозів, швидко, якісно і доступно. І наша головна перевага те, що ми зуміли організувати проходження всіх видів діагностичних маніпуляцій в одному місці, в режимі «одного дня»!

Які переваги отримують клієнти

 1. Принципово короткий час для постановки діагнозу навіть в найскладніших випадках.
 2. Діалог клініцистів і діагностів. Лікар, який курирує пацієнта, може бути присутнім безпосередньо в момент дослідження і дивитися на діагностичному обладнанні ті моменти, які потребують докладного опису.
 3. Можливості деяких дослідницьких систем дозволяють завантажувати для перехресного аналізу результати інших методів дослідження. І таким чином отримувати максимально точну картину стану органів і систем. Наприклад, УЗД Toshiba Aplio аналізує результати КТ.

Разом з цим ми дотримуємося:

 • Медична безпеку проведених процедур. Ми використовуємо тільки одноразові комплектуючі, що гарантує абсолютний захист наших клієнтів від передачі інфекцій від відвідувача відвідувачеві;
 • Електронний архів всіх отриманих результатів, можливості передачі результатів в будь-яку клініку світу;
 • Прийом клієнтів за попереднім записом, що забезпечує відсутність втраченого часу і у пацієнта, і у нас.

Основні види інструментальної діагностики в клініці «ПрофіМед»

 1. УЗ-діагностика.
 2. Комп’ютерна томографія.
 3. Магнітно-резонансна томографія.
 4. Холтерівське моніторування.
 5. Електрокардіографія (ЕКГ).
 6. Реоенцефалографія РЕГ.
 7. Ангіографія судин.
 8. Доплерография судин.
 9. Рентгенографія.
 10. Відеоендоскопічні методи.
 11. Нейрофункціональні дослідження.
 12. Мамографія.

А також і багато інших.

Клініка «ПрофіМед» завжди дотримується високої ступінь точності досліджень, що сприяє постановці правильного і компетентного діагнозу.

Тому, не сумнівайтеся і не зволікайте, не чекайте результатів 2-х тижневої давності, як в інших клініках — звертайтеся в «ПрофіМед» і отримуйте результати досліджень максимально швидко, точно і надійно.

Послуги напрямку інструментальна діагностика:

Адже наші фахівці знають справжню цінність часу, і вам рекомендують, не нехтувати ним!