Судинна хірургія – це спеціалізація в хірургії, що займається лікуванням судин і лімфатичних протоків. І це саме та, сфера медицини, яка особливо потребує сучасної матеріально-технічної бази, оснащення та практичних напрацювань лікарів. Захворювання судин дуже залежні від нашого життя.

Тому прийом судинного хірурга в Хмельницькому – це саме той рівень послуг, в якому потребує кожен пацієнт, адже в даній області, чільна ланка – це висока кваліфікація лікаря. Так як, цей напрямок в медицині, займається складними патологіями кровоносних та лімфатичних судин.

У нашій клініці ви можете пройти повноцінне обстеження та амбулаторне лікування, отримати консультацію судинного хірурга та суміжних спеціалістів.

Професійні лікарі приватної поліклініки «ПрофіМед» допоможуть вам у вирішенні таких питань, як:

 • Гемангіома;
 • «Судинні зірочки»;
 • Порушення судинної трофіки;
 • Варикозне хвороба;
 • Облітеруючий атеросклероз;
 • Синдром діабетичної стопи;
 • Механічні травми судин.

Всі ці захворювання забирають здоров’я у Вас та ваших близьких, тому, чим довше затягувати з лікуванням судинної патології, тим незворотніші будуть процеси руйнування. Пам’ятайте, тільки профілактичне і своєчасне звернення на прийом судинного хірурга зможе зупинити розвиток хвороби і повернути судинах початкове здоров’я.

Коли потрібно звертатися на прийом до судинного хірурга

Важливо, щоб кожна людина знала, які симптоми повинні змусити його звернутися за допомогою до судинного хірурга і не допустити розвитку хронічного стану хвороби.

Фахівці клініки «ПрофіМед» уточнюють, якщо ви відзначили у себе або близьких:

 1. Тяжкість, набряк ніг.
 2. Судинні «зірочки».
 3. Біль, оніміння, дискомфорт в нижніх кінцівках.
 4. Судоми.
 5. Поява трофічних виразок.

Це завжди привід звернутися на прийом до судинного хірурга.

Так як, при наявності даних симптомів, особливо запущених стадій, необхідно оперативне втручання.

Судинний хірург вас буде супроводжувати і в тому випадку, якщо вам знадобиться лікування тромбозу периферійних вен, атеросклерозу, ішемії тканин стінок судин.

В групі ризику виникнення проблем і відхилень в роботі судин знаходяться ті пацієнти, які:

 1. Нераціонально харчуються.
 2. Зловживають шкідливими звичками.
 3. Мають зайву вагу.
 4. Цукровий діабет в анамнезі.
 5. Приймають гормональні препарати.

Тому, не забувайте, що першочергова відповідальність за своє самопочуття і здоров’я в руках кожного з нас. І тільки потім – компетенція медичних спеціалістів.

Відвідуйте профілактичні огляди, своєчасно звертайтеся на прийом судинного хірурга, при виникненні перших симптомів і ми вам гарантуємо, що одужання і повне звільнення від хвороби, не примусить довго чекати. В іншому випадку, лікарям доводиться «рятувати» пацієнта з того стану, до якого він себе довів, за допомогою складних хірургічних втручань.

Діагностика судинних захворювань в клініці «ПрофіМед»

Діагностичні маніпуляції, які використовує судинний хірург в нашій клініці, мають на увазі:

 • УЗД судин;
 • Допплер судин;
 • Аналіз крові (загальний, біохімічний, ліпідограмма, коагулограма);
 • Аналіз сечі;
 • ЕКГ.

Тільки судинний хірург може правильно оцінити стан судин, провести необхідне обстеження, призначити максимально коректне і компетентне лікування.

Тому, не варто відкладати свій візит до фахівця. У нашій клініці працють професійні, чуйні, досвідчені лікарі-хірурги, які завжди готові вас вислухати і прийти на допомогу.

Послуги напрямку судинна хірургія:

Звертайтеся, Приватна поліклініка «ПрофіМед» Вам допоможе!