Електрокардіографія – широко розповсюджений метод діагностики роботи серця в графічному зображенні. Метод дозволяє якнайшвидше виявити проблему в діяльності серця. У нашій клініці Вам виконають електрокардіографію на сучасному апараті з можливістю оцінки та, за потреби, заключенням лікаря.

У нашій клініці є можливість виконати ЕКГ одразу в 12-ти відведеннях з комп’ютерною обробкою на інноваційному обладнанні.

ЕКГ – найбільш простий і, разом з тим, вкрай інформативний метод обстеження. ЕКГ являє собою запис на плівці (або моніторі) електричної активності серця. Пацієнту необхідно лягти на спину, на його руки, ноги і груди накладаються електроди, попередньо обробивши відповідні ділянки тіла гелем. ЕКГ дозволяє діагностувати різні види патології серця.

Під час проведення ЕКГ можливо:

  1. Визначення водія ритму серця (синусовий, вузловий).
  2. Визначення частоти серцевих скорочень (ЧСС).
  3. Виявлення порушень провідності.
  4. Виявлення порушень ритму  (позачергових серцевих скорочень, фібриляції передсердь, тріпотіння передсердь, вузловий тахікардії).
  5. Діагностувати ішемічну хворобу серця (ІХС), гостре або хронічне ушкодження міокарда.

А також, отримати інформацію про перенесенні патології (тромбоемболія легеневої артерії та ін.).

Здоровій людині, яка не має скарг, необхідно робити ЕКГ раз на рік, в ході профілактичного огляду.

Приводом для позапланової ЕКГ діагностики є поява скарг на болі в області серця, задишки, перебої в роботі серця, підвищення або зниження артеріального тиску, епізоди втрати свідомості.

ЕКГ обов’язково потрібно при постановці на облік по вагітності, перед пологами, при оформленні санаторно-курортної карти, прийомі на роботу та інше.

Записати ЕКГ у нас, отримати розшифровку дослідження, ви можете в зручний для вас час – швидко, якісно та надійно!