Кожна жінка повинна знати і пам’ятати про те, що вона щорічно повинна відвідувати акушера-гінеколога, так як сьогодні жіночі захворювання вимагають особливої уваги, професійного і делікатного підходу кваліфікованого фахівця.

Прийом акушера-гінеколога в Хмельницькому – це саме та якість медичних послуг, якої потребують всі представниці прекрасної статі, зважаючи на те, що наша клініка має вищу спеціалізацію в області діагностики, лікування, профілактичних заходів усіх захворювань статевих жіночих органів, в тому числі і репродуктивної системи жінки.

Мета фахівців нашої клініки – надати високопрофесійний перелік медичних гінекологічних послуг кожній пацієнтці, незалежно від її віку та поставлених раніше діагнозів.

Наші пацієнтки завжди можуть розраховувати на якісну діагностику, медикаментозне, радіохвильове, ін’єкційне лікування, а також повний комплекс профілактичних заходів, що стосуються репродуктивних функцій, інтимного здоров’я і якості повсякденного життя жінки.

У нашій клініці, крім лікування запальних гінекологічних процесів, також на високому професійному рівні проводяться гінекологічні процедури та маніпуляції, в тому числі ін’єкційна інтимна пластика зовнішніх і внутрішніх статевих органів.

Додатково, всі пацієнти нашої клініки гарантовано отримують:

 1. Штат кваліфікованих акушер-гінекологів.
 2. Професійне ведення вагітності.
 3. Інноваційні методи діагностики, лікування, профілактики.
 4. Повну безпеку, захищеність.
 5. Конфіденційність наданих послуг.

Похід в нашу клініку завжди залишає найкращі враження, як і позитивний результат не змушує себе довго чекати.

Коли потрібно звертатися до акушер-гінеколога

Звертатися до фахівців в області акушерства та гінекології потрібно в тому випадку якщо:

 • Відчувається больовий синдром внизу живота;
 • Порушується менструальний цикл (місячні частішають, стають рясними або ж навпаки повністю припиняються);
 • Відчувається печіння, свербіж і сухість у піхві;
 • Необхідно підібрати лояльні, безпечні методи контрацепції;
 • Фізіологічні виділення набули неприємного запаху.

А також, в тому випадку, коли всі спроби завагітніти – марні і не привели до бажаного результату.

Крім цього, не варто забувати і про планові профілактичні огляди і консультації у гінеколога, адже саме завдяки попередженню тих чи інших станів, можна запобігти безлічі складних, а часто і небезпечних захворювань органів малого таза і репродуктивної системи жіночого організму.

Акушери і гінекологи в Хмельницькому використовують  сучасні, нешкідливі та найменш травматичні методи обстеження і лікування, які дозволяють максимально швидко, точно поставити діагноз, провести якісну гінекологічну терапію і запобігти будь-яким ускладненням в протіканні хвороби.

Тому, якщо ви потребуєте професійної допомоги акушера-гінеколога, і вам необхідно провести:

 1. УЗД органів малого таза.
 2. УЗД плоду під час вагітності.
 3. РH-метрію, РАР-тест, кольпоскопію.
 4. ПЛР-діагностику.
 5. Цитологічні дослідження мазка шийки матки.
 6. Лікування інфекційних гінекологічних захворювань (ВПЛ, хламідіоз, мікоплазмоз, генітальний герпес і т.п.).

А також взяття біопсії для підтвердження або спростування онкологічного стану якісно, безпечно і надійно – звертайтеся в нашу клініку, ми завжди готові вам допомогти.

Кожна жінка в «цікавому» положенні вимагає до себе особливого професійного догляду, спостереження і уважності з боку медперсоналу.

Тому, не варто піддаватися страхам і побоюванням – все це тільки погіршує ситуацію, завдаючи непоправної шкоди жіночому здоров’ю.

Послуги напрямку акушерство-гінекологія:

Зробіть крок назустріч спокою і впевненості в завтрашньому дні, пройдіть кваліфіковану консультацію, профілактичний огляд у нашій клініці – будьте завжди здорові і по-жіночому щасливі!