Кардіологія розділ медицини, Який вивчає патологію серця та судин. До лікаря-кардіолога потрібно звертатися при виникненні болю в серці, невмотивованій задишці, нападах ядухи, зменшені толерантності до фізичних навантажень.

Ревматолог вивчає захворювання суглобів, сполучної тканини. Біль під час навантаження та у спокої, набряк та почервоніння суглобів є причиною звернення до спеціаліста. Жінки в постменопаузальному періоді, зі спадковим захворюванням суглобів та серця повинні бути профілактично оглянуті лікарем-ревматологом.

Багатопрофільна клініка «ПрофіМед» надає повний спектр сучасних і якісних медичних послуг, в тому числі прийом кардіолога і ревматолога в Хмельницькому.

З кожним пацієнтом, що звернулися до нас в клініку, працює кваліфікований лікарський і адміністративний персонал, який надає планову і екстрену кваліфіковану допомогу, як в умовах клініки і стаціонару, так і в домашніх, амбулаторних умовах.

Коли потрібно звертатися на прийом кардіолога і ревматолога

Якщо у вас крім скарг на припухлість дрібних і великих суглобів, порушення їх рухливості і виражений больовий синдром спостерігаються також:

 • Дискомфортні відчуття в області серця;
 • Тахікардія / брадикардія;
 • Коливання артеріального тиску;
 • Набряклість нижніх кінцівок;
 • Біль в серці після фізичних навантажень або стресу;
 • Запаморочення;
 • Хронічна втома, нездужання.

Вам потрібна консультація, як ревматолога, так і кардіолога, щоб почути на тлі своїх скарг правильний діагноз.

Навіть перенесена ангіна, привід звернутися на прийом до кардіолога і ревматолога, оскільки бета-гемолітичний стрептокок групи А, який викликає це захворювання, так само є причиною появи таких захворювань як:

 1. Ендокардит.
 2. Остеомієліт.
 3. Омфаліт.
 4. Скарлатина.
 5. Перикардит.
 6. Ревматизм.
 7. Гострий гломерулонефрит.
 8. Синдром токсичного шоку.

А також, багато інших не менш небезпечних порушень в суглобах, сполучних тканинах і серцево – судинній системі.

Звертатися на прийом до кардіолога і ревматолога потрібно і в тому випадку, якщо у вас в анамнезі є:

 1. Атеросклеротичнеураження судин.
 2. Гемодинамічні порушення.
 3. Стійка артеріальна гіпертензія.
 4. Кардіосклероз.
 5. Інфаркт міокарда.
 6. Подагра.
 7. Ревматизм.
 8. Артрит, артроз.
 9. Серцева недостатність.

На першому прийомі фахівець проводить ретельний огляд і збір анамнезу і після видає направлення на потрібні обстеження. Це може бути:

 • УЗД;
 • ЕКГ;
 • МРТ;
 • Ангіографія;
 • Аналізи крові / сечі.

Та інші, в індивідуальному порядку.

Переваги клініки «ПрофіМед» в Хмельницькому

1. Наша клініка оснащена новітнім і сучасним обладнанням, реактивами для проведення складних і різноманітних аналізів і проб.

2. Результати обстеження наші пацієнти отримують в день звернення, втім, як і план лікування з усіма профілактичними заходами.

3. Всі пацієнти можуть розраховувати на індивідуальний підхід, шанобливе ставлення, а найголовніше на високий професіоналізм наших лікарів.

4. Діє послуга «виклик лікаря додому».

5. Вигідний і прийнятний прейскурант послуг.

Своєчасне обстеження дозволить в першу чергу уникнути розвитку серйозних патологій, таких як гіпертонічний криз, гострий коронарний синдром, ішемічний, геморагічний інсульт, ревматизм, подагра, руйнування хрящової тканини суглобів.

Для того щоб записатися на прийом кардіолога і ревматолога в Хмельницькому – скориставшись контактними відомостями на нашому сайті.

Не позбавляйте себе унікальної можливості отримати консультацію, діагностику та лікування у досвідченого фахівця клініки «ПрофіМед».

Послуги напрямку кардіологія та ревматологія:

Своєчасне звернення за допомогою – це попередження більшості важких захворювань і їх ускладнень!