Анестезіологія – це наука, яка вивчає зменшення або повне позбавлення чутливості, окремих частин, органів або всього тіла. Анестезіолог відповідає за безпеку пацієнта, під час операції, а також в найближчий післяопераційний період. Анестезія може бути загальною, це наркоз, і місцевою, це місцеве знеболення, в тому числі і спинальна анестезія, яку вводять в спинний мозок.

Місцеву анестезію може проводити не тільки анестезіолог, а й інший лікар, наприклад, стоматолог чи окуліст, які застосовують місцеве знеболення. Загальну ж анестезію, в тому числі спинальну, виконує виключно лікар анестезіолог-реаніматолог.

Окремим видом даної професії є професія дитячого анестезіолога, який враховує особливості дитячого організму, а також психіки дитини. Тут важливо не тільки проконтролювати можливі ускладнення, а й уникнути психічної травми, так як діти є в багато разів чутливішими і вразливішими, ніж дорослі.

Прийом анестезіолога в Хмельницькому – це високий рівень медичних послуг, які надає приватна клініка «ПрофіМед». У нашому медцентрі працюють тільки професіонали, які чудово знають свою роботу.

Коли потрібен анестезіолог

Перша зустріч з анестезіологом проходить після того, як пацієнт погодився на хірургічне втручання, або болісну чи неприємну процедуру і пройшов обстеження. На цьому етапі дуже важливо відповісти лікарю на всі його запитання, так як це безпосередньо буде пов’язано, не тільки зі здоров’ям, а й життям пацієнта.

Анестезіолог знайомиться з історією хвороби та аналізами хворого, спілкується з ним особисто, пояснює всю складність і важливість процедури. Якщо пацієнт – дитина, тоді лікар проводить бесіду з його батьками. Анестезіолог також проводить огляд хворого, з’ясовує, чи є алергія на будь-які препарати, і оцінює його психологічний стан.

Напередодні операції, чи діагностичної процедури анестезіолог оцінює ступінь підготовленості пацієнта, остаточно визначається з методикою анестезії і обговорює всі питання, що цікавлять.

Якщо пацієнт дуже напружений і нервує перед майбутньою процедурою, анестезіолог проводить премедикацію – призначає препарати, що володіють заспокійливою, снодійною дією. Адже в якому настрої пацієнт буде входити в анестезію, в такому він і буде перебувати протягом операції.

Протягом всієї анестезії анестезіолог знаходиться поруч з пацієнтом, контролює дихання, артеріальний тиск, пульс, температуру, стежить за іншими життєво важливими процесами організму.

Також, на прийом до анестезіолога можна звернутися і в разі проходження тих чи інших інструментальних досліджень (колоноскопія, гастродуоденоскопія), так як тут може бути задіяний медикаментозний сон, в який вводить саме анестезіолог.

Анестезіологія в клініці «ПрофіМед»

Анестезіологія в нашій клініці займає особливо важливе місце. А значить анестезіолог має бути найкращим в своїй справі.

Тому, анестезіолог Приватної поліклініки «ПрофіМед» – це досвідчений професіонал на якого можна покластися в будь-якій ситуації, навіть самій неординарній і складній.

Якщо ж маніпуляція планова, у пацієнта завжди є можливість, отримати у анестезіолога найбільш вичерпну інформацію про те, як буде проходити втручання, який вид наркозу найбільш оптимальний для нього і всі можливі ускладнення.

У нас немає поспіху та черг, тому ви зможете спокійно обговорити свої питання і хвилювання з анестезіологом, в зручний для вас час.

Якщо є можливість вибирати між загальним і місцевим наркозом, лікар розповість про переваги і недоліки кожного з методів, а потім запитає про ваші уподобання. Крім того, він забезпечить пацієнта інформацією про особливості вживання їжі, води, ліків до та після операції.

Тому, якщо ви потребуєте якісного обслуговування анестезіолога – звертайтеся в клініку «ПрофіМед».

Послуги напрямку анестезіологія:

Будьте завжди здорові з Приватною поліклінікою «ПрофіМед»!