Проктологія – це сфера медицини, яка вивчає, діагностує, проводить лікування і методи профілактики товстої, прямої, ободової кишки, заднього проходу і параректальної області. Залежно від складності захворювання, лікар призначає курс лікування в індивідуальному порядку.

Прийом проктолога в Хмельницькому – це найвищий рівень медичних послуг, який може отримати кожен пацієнт, звернувшись в клініку «ПрофіМед». Особливо, якщо вас турбує біль і дискомфорт в області ануса, виділення слизу, крові – вам знадобиться огляд проктолога в терміновому порядку.

При своєчасному візиті, вам буде призначено найбільш компетентне лікування, яке зможе запобігти розвитку проктологічних патологій і їх ускладнень.

Переваги клініки «ПрофіМед»

«ПрофіМед» – це приватна багатопрофільна медична клініка, яка надає широкий асортимент лікувально-діагностичних процедур, в тому числі і в сфері проктології. Наші лікарі-проктологи вищих категорій, пропонують своїм пацієнтам професійну допомогу в лікувані всіх проктологічних порушень за допомогою консервативного і хірургічного впливу.

У клініці «ПрофіМед» проводять лікування:

  1. Хвороб анального каналу (геморой, анальні тріщини, абсцеси, гострий парапроктит, анальні поліпи, кісти, в тому числі кісти куприка).
  2. Захворювань товстої кишки (запальні процеси, хвороба Крона, неспецифічний виразковий коліт, дивертикульоз, пухлини, поліпи).
  3. Хвороби прямої кишки (випадання прямої кишки, нетримання калу, дисфункція тазового дна).

А також, аналогічні патології ободової і сигмоподібної кишки і інші їх відхилення.

Прийом проктолога в клініці «ПрофіМед»

Перед оглядом у проктолога, рекомендується зробити очисну клізму. Буває так, що лікарю не вдається поставити діагноз при першому обстеженні, тому додатково можуть бути призначені додаткові діагностичні маніпуляції.

Найчастіше лікування захворювань прямої кишки може здійснюватися амбулаторно або за допомогою безболісного разового операційного втручання. При цьому фахівці рекомендують відвідувати лікаря проктолога для профілактики тим, хто веде малорухливий спосіб життя, а так само чия робота пов’язана з підняттям тяжкості, адже і в тому і в іншому випадку підвищується ризик виникнення такого захворювання, як геморой.

Важливо!

У зверненні до проктолога немає нічого страшного і сором’язливого! У кожного повинен бути свій проктолог, як, наприклад, стоматолог або перукар. Профілактичний огляд у проктолога з інтервалом 1 раз в рік гарантує ефективну профілактику проктологічних захворювань, а також дає можливість виявляти їх на ранніх стадіях розвитку і позбавлятися на початкових етапах прояву хвороби.

Не слід забувати, що здоров’я – це найбільша цінність у житті людини. На жаль, багато хто починає його по-справжньому цінувати лише тоді, коли воно вже втрачено.

Методи діагностики проктологічних захворювань

Діагностика в Приватній поліклініці «ПрофіМед» проводиться із застосуванням всіх сучасних апаратних і лабораторних методів, основним з яких є:

  1. Ректороманоскопія, аноскопія, колоноскопія, ендоскопія.
  2. Аналіз калу на приховану кров.
  3. Ректальне мануальне дослідження.
  4. УЗД черевної порожнини.
  5. Анальна та ректальна сонографія.
  6. Біопсія.

Дані дослідження дозволяють ставити діагноз з високою точністю, в тому числі і визначати ранні стадії розвитку тих чи інших проктологічних патологій. А чим раніше буде встановлено діагноз, тим краще прогноз і перебіг захворювання.

Тому, якщо ви відчули найменший дискомфорт або біль в області заднього проходу, ануса – це не привід соромитися, це привід терміново звернутися до лікаря!

У клініці «ПрофіМед» кожен пацієнт може розраховувати не тільки на високий професіоналізм лікарів і європейський сервіс, а й на гарантовану конфіденційність.

Записатися на прийом до проктолога можна, скориставшись контактною інформацією на нашому сайті.

Послуги напрямку проктологія:

Звертайтеся, ми вас чекаємо!