Ендоскопія – це метод обстеження внутрішніх органів за допомогою спеціального прилада- ендоскопа, що являє собою довгу, гнучку або пряму металеву трубку, яка оснащена на кінці освітлювачем та камерою.

Ендоскопія в Хмельницькому –  є абсолютно безпечним та безболісним методом діагностики,та виконується кваліфікованим лікарем.

Ендоскопічна діагностика у приватній поліклініці «ПрофіМед» проводитися за допомогою сучасного обладнання, що відповідає світовим стандартам надання медичної допомоги.

Відеоендоскопічна система Оlympys Evis Exera (Японія) оснащена гнучким гастродуоденоскопом GIF-Q 160 та колоноскопом CF -Q 160 L із ксеноновим джерелом світла дає змогу без дискомфорту та болю для пацієнта якісно обстежити усі відділи шлунково – кишково тракту та провести медичні маніпуляції (взяття шматочка тканини на лабораторне обстеження (біопсія)).

Ендоскопічна система Karl Storz (Німеччина) оснащена сучасною оптикою для огляду носоглотки, ротоглотки, зовнішнього слухового проходу та барабанної перетинки у значному збільшенні на моніторі Full -HD якості.

Сучасні ендоскопії дозволяють розпізнати захворювання стравоходу, шлунку, кишечника, носоглотки, гортані, зовнішнього вуха на ранніх стадіях, та провести своєчасне лікування.

Ендоскопічні дослідження в клініці «ПрофіМед»

Показами до ендоскопії можуть бути підозри на патологічний процес в органах, які можна оглянути ендоскопічно. Ендоскопія також необхідна для виключення патології органу при хворобах, що мають схожу симптоматику або встановлення наявності поширення пухлин та інших патологічних процесів з інших органів.

Правила проведення

Ендоскопія, зазвичай, проводиться під місцевим знеболенням, або у стані медикаментозного сну. З огляду на бурхливий розвиток технології, список протипоказань на сьогоднішній день сильно зменшився і обмежується:

1. Неможливістю проведення процедури через важкість загального стану хворого, психомоторного збудження або психічної неадекватності, що може привести до нанесення шкоди пацієнту та обладнання. В окремих випадках можна уникнути цих неприємностей проведенням загальної анестезії (наркозу).

2. Наявність вроджених або придбаних аномалій, деформацій, що перешкоджають введенню ендоскопа без пошкодження органу (пухлини, деформації хребта або тазу, наявність гнійників, які можуть пошкодитися при ендоскопії).

Загальним правилом відмови від ендоскопії можна вважати умови, коли ризик дослідження перевищує діагностичну цінність отриманої інформації.

Підготовка до ендоскопічних досліджень зазвичай зводиться до очищення порожнистих органів від вмісту, яке може заважати дослідженню. Наприклад, для ВЕГДС, яке, зазвичай проводиться в першій половині дня, достатньо просто не снідати.

Завдяки високій якості сучасного діагностичного обладнання клініки «ПрофіМед», правильна підготовка пацієнта і кваліфікація медичного персоналу дозволяє уникнути багатьох неприємних моментів і скоротити час процедури в багато разів.

Послуги напрямку ендоскопія:

Тому, якщо ви потребуєте якісного, надійного ендоскопічного дослідження, без дискомфортних відчуттів – звертайтеся, ми завжди будемо раді вам допомогти!