Сьогодні цивілізація приносить не тільки розвиток і прогрес, але і розширений спектр багатьох захворювань. До їх числа відносяться і хвороби молочних залоз у жінок. Тому маммологія – це відносно молода наука, яка з’явилася окремою гілкою в медицині, в зв’язку з різко зростаючою онкологічною захворюваністю грудей.

 Етіологія даних патологій досі остаточно не відома, проте серед головних причин можна визначити:

 • Погана екологія;
 • Модифіковані продукти харчування;
 • Систематичні стреси;
 • Несприятлива спадковість.

Прийом мамолога в Хмельницькому дозволить визначити причини виникнення тих чи інших видів захворювання молочних залоз, завдяки ретельній діагностиці та професійному підходу.

Мамологія в Хмельницькому – це та галузь медицини, яка стає з кожним днем ​​більш відомою, так як сьогодні в профілактичних і діагностичних оглядах мають потребу навіть молоді жінки від 35 років. В цілому ж, мамолог займається всім комплексом жіночих проблем, в тому числі психоемоційними і соматичними проявами хвороби.

Сумний не тільки той факт, що захворювання грудей «помолодшали», а й те, що часто вони почали виникати і на тлі проблем ендокринної системи, печінкових патологій і гінекологічних проблем.

Найпоширеніші захворювання грудей 21 століття

В даний час серед всіх захворювань молочних залоз, лідируючі позиції займає – онкологічна патологія. Тому, регулярні профілактичні огляди не тільки важливі, часто вони просто життєво необхідні. Тільки своєчасне діагностування цієї хвороби на ранніх етапах її розвитку, дозволить провести успішне лікування з позитивним і тривалим результатом.

Крім цього, жінки все частіше стали звертатися до мамолога і з такими проблемами, як:

 1. Мастопатія.
 2. Кісти молочних залоз.
 3. Фіброаденома грудей.
 4. Синдром втягнутого соска.
 5. Галакторея.
 6. Мастодинія.
 7. Дифузна кістозна мастопатія.

Тому, незалежно від віку і відмінного самопочуття, необхідно щорічно проходити профілактичні огляди у мамолога, гінеколога, ендокринолога, включаючи УЗД грудей і мамографію. А після 45 років не менше, ніж 2 рази на рік.

Не забувайте, що тільки кваліфікована діагностика допоможе вчасно підтвердити або спростувати ті чи інші захворювання грудей. Де своєчасне лікування – це завжди запорука здорового, довгого і щасливого життя.

У медичному центрі «ПрофіМед» в Хмельницькому прийом ведуть досвідчені і кращі фахівці в області мамології, які займаються не тільки діагностикою та лікуванням різноманітних захворювань грудей, але і їх профілактикою.

Тому, якщо ви відчули:

 • Будь-які утворення в грудях;
 • Больовий синдром, огрубіння молочних залоз;
 • Виділення із сосків.

Не чекайте моменту, що «саме розсмокчеться» – звертайтеся негайно до фахівця!

На прийомі мамолог визначить, чи входите ви в групу ризику по онкології, проведе візуальний огляд, пальпацію молочних залоз і регіонарних лімфатичних вузлів, а також все це доповнить результатами УЗД і мамографії. Тільки на основі повноти збору анамнезу і результатів діагностики – призначається комплексне лікування і профілактичні заходи по всім видам захворювань молочних залоз.

У «ПрофіМед» також надають допомогу і годуючим матерям, яким наші фахівці допомагають налагодити і правильно «відрегулювати» грудне вигодовування. У тому числі проводиться лімфодренажний масаж грудей, для зменшення набряклості і усунення болю.

Кожен з мамологів нашої клініки вніс свій індивідуальний, вагомий внесок в розвиток своєї спеціалізації. Тому всі жінки можуть бути спокійні – діагностика, лікування та профілактика в «ПрофіМед» повністю відповідає всім сучасним стандартам, методам і вимогам.

Послуги напрямку мамологія:

Відділення мамології в клініці «ПрофіМед» – колектив справжніх професіоналів і фахівців своєї справи!