Відеоколоноскопія – це найбільш оптимальний та сучасний метод ендоскопічного обстеження товстого кишківника та прямої кишки.

Процедуру виконують лікарі високого рівня кваліфікації та з клінічним досвідом проведення даного обстеження.

Обстеження проводитимуться за допомогою сучасного високотехнологічного ендоскопу компанії Olympus (Японія). Даний апарат має ряд технічних переваг таких як, цифрове розширення, що забезпечує на моніторі відеозображення високої якості із природнім збереженням кольору. Гнучкість та маневреність ендоскопу, дозволяє оглядати важкодоступні ділянки кишківника, без їх травматизації.

Камера, що находиться на кінці ендоскопу, виводить обстежувані ділянки у вигляді відеозображення на монітор у багаторазовому збільшені, з наступним записом огляду, який може бути використаний гастроентерологом чи хірургом-проктологом для визначення необхідного лікування хвороби.

Проведення відеоколоноскопії в клініці «ПрофіМед»

Колоноскопія у «ПрофіМед» виконується згідно світових стандартів, у стані «медикаментозного сну». Седація проводитися лікарем анестезіологом. Час обстеження становить близько 20-ти хв. Завдяки медикаментозному сну під час огляду, пацієнт не відчуває дискомфорту та болю.

Успіх та інформативність огляду частково залежить від якості підготовки пацієнта до процедури. Для того щоб провести якісний та повноціний огляд товстого кишківника, необхідно, щоб його просвіт був вільний. Згідно європейської асоціації гастроінтерстинальної ендоскопії ESGE 2013 підготовка є комплексною і включає дотримання дієти та прийому відповідних препаратів напередодні.

Відеоколоноскопія є «золотим стандартом» у діагностиці та ранньому виявленні захворювань товстої та прямої кишки у тому числі і раку.

Фахівцями клініки «ПрофіМед» рекомендується не нехтувати здоров’ям та вчасно звертатись за кваліфікованою медичною допомогою. А також потрібно, жінкам та чоловікам старше 50-ти років пройти скринінг (планова відеоколоноскопія безсимптомних осіб) з метою ранньої діагностики та профілактики раку товстого кишківника.

Інфекційна безпека

Клініка «ПрофіМед» гарантує високий рівень дезінфекції під час проведення відеоколоноскопії, тому ризик зараження повністю виключений:

  • Деталі відеоколоноскопа обробляються після кожного пацієнта;
  • Застосовується стерилізація в спеціальних миючих розчинах на всіх етапах;
  • Застосовуються тільки ліцензовані спеціальні деззасоби.

Також, відеоколоноскопія в нашій клініці проводиться в стані медикаментозного сну. Це світовий стандарт – наприклад, в США так здійснюється 99% ендоскопічних обстежень. Це дає ряд переваг, як для лікаря, так і для пацієнта:

  • Лікар – ендоскопіст найбільш детально і повноцінно оглядає обстежувані органи;
  • При необхідності лікар якісно проводить біопсію – беруться уражені тканини стравоходу, шлунка або кишківника, для проведення лабораторних проб;
  • Обстежуваний пацієнт не відчуває ні болю, ні дискомфорту, що неодмінно супроводжують процедуру при традиційному способі проведення.

Тому, якщо вам потрібно високу якість проведення діагностичних досліджень, безпечно, надійно і швидко – звертайтеся в клініку «ПрофіМед», ми точно знаємо, що потрібно саме вам!