Відеоколоноскопія — це найбільш оптимальна та сучасний метод ендоскопічного обстеження товстого кишківника та прямої кишки.

Процедуру виконують лікарі високого рівня кваліфікації та з клінічнім досвідом проведення даного обстеження.

Обстеження проводитимуться за допомогою сучасного високотехнологічного ендоскопу компанії Olympus (Японія). Даний апарат має ряд технічних перевага таких як, цифрове розширення, що забезпечує на моніторі відеозображення високої якості із природнім збереженням кольору. Гнучкість та маневреність ендоскопу, дозволяє оглядати важкодоступні ділянки кишківника, без їх травматизації.

Камера, що находиться на кінці ендоскопу, виводить обстежувані ділянки у вигляді відеозображення на монітор у багаторазовому збільшені, з наступним записом огляду на диск, який віддається пацієнту для консультації із гастроентерологом чи хірургом-проктологом.

Проведення відеоколоноскопії в клініці «ПрофіМед»

Колоноскопія у «ПрофіМед» виконується згідно світових стандартів, у стані «медикаментозного сну». Седація проводитися лікарем анестезіологом. Час обстеження становить близько 20-ти хв. Завдяки медикаментозному сну під час огляду, пацієнт не відчуває дискомфорту та болю.

Успіх та інформативність огляду частково залежить від якості підготовки пацієнта до процедури. Для того щоб провести якісний та повноцінній огляд товстого кишківника, необхідно, щоб його просвіт був вільний. Згідно європейської асоціації гастроінтерстінальної ендоскопії ESGE 2013 підготовка є комплексною і включає дотримання дієти та прийому відповідних препаратів напередодні.

Відеоколоноскопія є «золотим стандартом» у діагностиці та ранньому виявленні захворювань товстої та прямої кишки у тому числі і раку.

Фахівці клініки «ПрофіМед» рекомендуються не нехтувати здоров’ям та вчасно звертатись за кваліфікованою медичною допомогою. А також потрібно, жінкам та чоловікам старше 50-ти років пройти скринінг (планова відеоколоноскопія безсимптомних осіб) з метою ранньої діагностики та профілактики раку товстого кишківника.

Інфекційна безпека

Клініка «ПрофіМед» гарантується високий рівень дезінфекції під час проведення відеоколоноскопії, тому ризик зараження повністю виключений:

  • Деталі відеоколоноскопа обробляються після кожного пацієнта;
  • Застосовується стерилізація в спеціальній миючої машині — все етапи обробки повністю автоматизовані, вплив персоналу відсутній;
  • Застосовуються тільки ліцензовані спеціальні деззасоби.

Також, відеоколоноскопія в нашій клініці проводиться в стані медикаментозного сну. Це світовий стандарт — наприклад, в США так здійснюється 99% ендоскопічних обстежень. Це дає ряд переваг, як для лікаря, так і для пацієнта:

  • Лікар — ендоскопіст найбільш детально і повноцінно оглядає обстежувані органи;
  • При необхідності лікар якісно проводить біопсію — беруться уражені тканини стравоходу, шлунка або кишківника, для проведення лабораторних проб;
  • Обстежуваний пацієнт не відчуває ні болю, ні дискомфорту, що неодмінно супроводжують процедуру при традиційному способі проведення.

Тому, якщо і вам потрібно високу якість проведення діагностичних досліджень, безпечно, надійно і швидко — звертайтеся в клініку «ПрофіМед», ми точно знаємо, що потрібно саме вам!