Довіра пацієнта до анестезіолога і хірурга – головний компонент успішної операції і легкого протікання наркозу. У клініці «ПрофіМед» перед хірургічним втручанням або обстеженням «уві сні», пацієнтів консультують досвідчені лікарі-анестезіологи, які мають тривалу лікарську практику.

Прийом анестезіолога в Хмельницькому – це завжди високий рівень медичних послуг. Робоче місце анестезіолога оснащено сучасним обладнанням, тому медикаментозний сон, знеболення проходить максимально безпечно і якісно для пацієнта.

Коли потрібно звертатися до анестезіолога

Консультація анестезіолога потрібна перед кожним хірургічним втручанням, а також інструментальною діагностикою, тому під наркозом можуть проводитися:

  • Колоноскопія;
  • Гастроскопия.

Перша зустріч з анестезіологом проходить після того, як пацієнт погодився на хірургічне втручання і пройшов обстеження. На цьому етапі дуже важливо повідомити лікаря всі потрібні йому відомості. Напередодні процедури анестезіолог оцінює ступінь підготовленості пацієнта, остаточно визначається з методикою анестезії і обговорює всі питання, що цікавлять.

Види анестезії в клініці «ПрофіМед»

Анестезіолог за результатами обстеження, підбирає найбільш підходящий метод анестезії, виходячи з індивідуальних особливостей пацієнта. Може застосовуватися:

Загальна анестезія

Це найпоширеніший вид анестезії. Загальні анестетики забезпечують оборотне пригнічення центральної нервової системи з придушенням сприйняття болю.

Регіонарна анестезія

Цей метод анестезії найчастіше використовується при операціях на кінцівках і нижній частині черевної порожнини. Лікар-анестезіолог вводить анестетик, який блокує передачу болю від периферичних нервів до центральної нервової системи. Область оперативного втручання стає нечутливою, а сам пацієнт залишається в свідомості.

Місцева анестезія

Розчин місцевого анестетика блокує нервові закінчення і стовбурові клітини в зоні операції. Місцева анестезія обмежено використовується в амбулаторній хірургії.

Анестезіологічний супровід

При виконанні хворобливих діагностичних втручань і маніпуляцій використовується анестезіологічний супровід. Лікар-анестезіолог стежить за ходом процедури і при необхідності усуває або мінімізує можливі ускладнення.

Анестезіолог контролює і управляє всіма життєво важливими функціями організму: диханням, кровообігом, обміном речовин. Під час анестезії лікар безперервно спостерігає за станом пацієнта, негайно реагуючи на найменші зміни.

Приступаючи до анестезії, лікар розраховує на розуміння і готовність до співпраці з боку пацієнта. Навіть незначне порушення рекомендацій може стати неприємною несподіванкою під час наркозу і ускладнити хід операції.

Тому, для того, щоб втручання пройшло успішно і результативно – з усією серйозністю поставтеся до вибору лікаря-анестезіолога! Саме від його кваліфікації і досвіду буде залежати ваше здоров’я і самопочуття після наркозу.

Прийом анестезіолога в клініці «ПрофіМед»

Анестезіолог нашій клініці – професіонал з великим стажем роботи. Під час консультації лікар присвячує пацієнта в усі деталі процесу знеболювання, відповідає на питання, дає рекомендації.

У нас немає поспіху і черг, тому ви зможете спокійно обговорити свої питання і переживання.

Обов’язково на прийомі у анестезіолога уточнюйте наявність хронічних захворювань і алергії.

Якщо є можливість вибирати між загальним і місцевим наркозом, лікар розповість про переваги і недоліки кожного з методів, а потім запитає про ваші уподобання. Крім того, він забезпечить пацієнта інформацією про особливості вживання їжі, води, ліків до або після операції і розповість про можливі ризики.

Тому, звертайтеся, клініка «ПрофіМед» є висококласним закладом, де досвідчені лікарі виконують необхідні процедури, проведення яких неможливо без участі компетентного лікаря анестезіолога.

Будьте здорові!