Телемедична консультація

В умовах карантину найбільш дієвим методом захисту населення є режим самоізоляції. Рекомендується максимально обмежити контакти між людьми для запобігання поширення інфекції. Залишаючись вдома ви не залишаєтесь самі, ми завжди готові бути з вами на зв’язку. Вартість телемедичної консультації 350 грн. В результаті консультації наш лікар визначить, чи є необхідність Вашого огляду.

Ви, напевно, знаєте про те, що більшість внутрішніх захворювань відображаються в першу чергу на шкірних покривах і слизових оболонках. Тому де очі – дзеркало душі людини, шкіра – індикатор фізіологічного стану для дерматовенеролога.

Різного роду почервоніння, прищі, запалення, надмірна жирність, сухість шкіри свідчать про наявність тих чи інших захворювань внутрішніх органів і систем організму, які може визначити тільки прийом дерматовенеролога в Хмельницькому.

В Приватній поліклініці «ПрофіМед» лікар дерматовенеролог проводить обстеження та лікування гострих та хронічних хвороб шкіри відповідно до сучасних протоколів та Європейських рекомендацій. При потребі самостійно виконає та інтерпретує результат Дерматоскопічного методу обстеження. Завжди допоможе вам вирішити проблемні питання, що дозволить вашій шкірі залишатись здоровою.

Обстеження та лікування венерологічних захворювань у нашого лікаря гарантовано конфіденційне. Ми вам завжди допоможемо у вирішенні делікатних питань.

Коли потрібно звертатися до дерматолога

На прийом до дерматовенеролога потрібно звертатися в тому випадку, якщо ви помітили:

 1. Будь-які висипання на шкірі, слизових.
 2. Появу гнійних висипань.
 3. Появу сверблячки, лущення, набряклості, почервоніння шкіри.
 4. Зміну структури волосся, нігтів.
 5. Хворобливе сечовипускання.
 6. Болі внизу живота, неприємні виділення із зовнішніх статевих органів.
 7. Появу папілом, бородавок та інших новоутворень.

Звертатися до дерматовенеролога потрібно в терміновому порядку.

Ні, всі ці симптоми не свідчать про смертельні хвороби, проте завжди краще попередити розвиток серйозних захворювань, ніж лікувати їх. Чи не так?

Тому, страх тут не доречний, вчасно пройти діагностику – значить набути впевненості в завтрашньому дні!

Діагностика і лікування в «ПрофіМед»

Хороший фахівець повинен за зовнішніми шкірними дефектами, визначати їх етіологію, однак жоден професіонал не дозволить собі приступити до лікування тільки на основі візуального огляду та зборів анамнезу. Тому не тільки хороший, але і кваліфікованний дерматовенеролог завжди опирається на висновок об’єктивного діагностичного дослідження.

Тільки після діагностики лікар призначає коректну медикаментозну допомогу та порядок дій, які можуть принести, позитивний результат лікування.

Наша клініка оснащена найкращим, інноваційним діагностичним обладнанням, що дозволяє ставити не тільки компетентні діагнози, але й проводити коректне лікування всіх шкірних і венеричних захворювань. Комплексна терапія дуже важлива ланка в процесі лікування, так як дозволяє справлятися навіть з найбільш складним перебігом тих або інших захворювань.

Хмельницький центр «ПрофіМед» добре знайомий, як жителям міста, так і всієї України, адже наша клініка відома своїми передовими технологія і модернізованими можливостями. Фахівці нашого медцентру надають компетентну і кваліфіковану допомогу, максимально швидко, ефективно і надійно, до того ж за найбільш прийнятними цінами в Україні.

У нас ви завжди можете розраховувати на чуйність і увагу, індивідуальний підхід, відмінний сервіс, якісну діагностику і справедливе, професійне лікування з повним збереженням конфіденційності.

Методи діагностики

Основні діагностичні дослідження в області дерматовенерології це:

 • Аналізи крові / сечі;
 • Бактеріологічні посіви;
 • Мікроскопічні дослідження;
 • Мазки на урогенітальні інфекції;
 • Мазки на мікрофлору;
 • ПЛР-діагностика;
 • Дерматоскопія;
 • Біопсія.

Завдяки потужній діагностичній базі в нашій клініці виконується весь спектр затребуваних, інноваційних досліджень. Що дозволяє оперативно зреагувати на розвиток хвороб і провести максимально коректну тактику лікування.

Послуги «ПрофіМед»

У нашій клініці проводиться:

 1. Консультація дерматовенеролога.
 2. Комплексна діагностика шкірних дефектів.
 3. Лікування дерматологічних захворювань.
 4. Лікування венерологічних захворювань.
 5. Радіохвильове видалення доброякісних новоутворень.
 6. Антимікозна терапія.
 7. Лікування вітиліго, псоріазу, екземи.
 8. Склеродермії і червоної вовчанки.

А також, безліч інших дерматовенерологічних захворювань, в тому числі, які передаються статевим шляхом.

Якщо і ви хочете позбутися будь-яких дерматовенерологічних захворювань, а також інших проблем зі шкірними покровами – ми раді надати вам весь перелік першокласних послуг.

Запишіться на прийом до дерматовенеролога і отримайте компетентну консультацію просто зараз!