Телемедична консультація

В умовах карантину найбільш дієвим методом захисту населення є режим самоізоляції. Рекомендується максимально обмежити контакти між людьми для запобігання поширення інфекції. Залишаючись вдома ви не залишаєтесь самі, ми завжди готові бути з вами на зв’язку. Вартість телемедичної консультації 250 грн. В результаті консультації наш лікар визначить, чи є необхідність Вашого огляду.

Фахівці клініки «ПрофіМед» не припиняють попереджати і акцентувати увагу всіх жінок на тому, що кожна з них повинна проходити акушер-гінеколога мінімум 1 раз на рік. Так як сьогодні хвороби жіночих статевих органів і репродуктивної системи вимагають особливої уваги і професійного підходу. По-перше, багато жіночих хвороб «помолодшали», а по-друге вчасно не виявлені запальні процеси збільшили відсоток безпліддя на 15% і на даний момент він становить цілих 40%!

Коли звертатися до лікаря

Звертатися до фахівців в області акушерства та гінекології потрібно в тому випадку коли:

 • Тривожить больовий синдром внизу живота;
 • Порушується менструальний цикл (місячні частішають, стають рясні або ж навпаки повністю припиняються);
 • Турбує зайва вага;
 • З̕ явилися постменопаузальні розлади;
 • Відчувається печіння, свербіж і сухість у піхві;
 • Потрібно підібрати лояльні, безпечні методи контрацепції;
 • Фізіологічні виділення набули неприємного запаху;
 • Змінився колір виділень;
 • Невдалі спроби завагітніти (більше року).

А також, з метою ПРОФІЛАКТИКИ онкологічних захворювань та інших підозрілих ситуаціях, які супроводжуються дискомфортом внизу живота.

Прийом акушер-гінеколога в Хмельницькому – це саме та якість медичних послуг, якої потребують всі жінки незалежно від віку. Зважаючи на те, що наша клініка має вищу спеціалізацію в області діагностики, лікування, профілактичних заходів усіх захворювань жіночих статевих органів, в тому числі і репродуктивної системи жінки.

Кожна пацієнтка може розраховувати на те, що вона гарантовано отримає  в нашій клініці найкраще медичне обслуговування, в тому числі зможе:

 1. Пройти комплексне профілактичне обстеження.
 2. Пройти УЗ-діагностику.
 3. Пройти інструментальне обстеження (кольпоскопію, біопсію).
 4. Підібрати найкращий для вас метод контрацепції.
 5. Провести цитологічне, біохімічне тестування.
 6. Вирішити проблему порушення менструального циклу (хворобливі місячні, рясні або мізерні виділення під час місячних, затримки і нерегулярні місячні).
 7. У разі необхідності, пройти ефективне і надійне лікування гінекологічних захворювань ( молочниця, ерозія шийки матки, дисплазія шийки матки, аднексит, запалення придатків, ВПЛ, герпес, папіломи, кондиломи, уреоплазмоз/мікоплазмоз хламідіоз).
 8. Пройти радіохвильове лікування.

До речі радіохвильове лікування – це найбільш сучасний метод лікування ерозії шийки матки. Він безболісний, не травматичний і безкровний. І що найбільш важливо не залишає рубців на шийці матки. Ще одна перевага даного методу в тому, що тканини не травмуються, отже, при гістологічному дослідженні діагноз буде поставлений максимально точно. Радіохвилі – це можливість швидко та головне, безболісно, ​​позбутись кондилом, папілом і багатьох інших  шкірних утворень на чутливих ділянках, всього за кілька хвилин і при цьому не залишає рубців, що особливо важливо для естетичного вигляду жінок.

Протипоказання  для проведення радіохвильової хірургії є невиліковні запальні процеси, гепатити, ВІЛ. Для жінок, Які мають кардіостимулятор, повинен використовуватися альтернативний метод лікування шийки матки.

Мета фахівців «ПрофіМед» – надати високопрофесійній перелік медичних послуг в області акушерства-гінекології, кожній пацієнтці, незалежно від віку та поставлених раніше діагнозів.

Наші пацієнтки завжди можуть розраховувати на якісну діагностику, медикаментозне, радіохвильове, ін’єкційне лікування, а також на повний комплекс профілактичних заходів, що стосуються репродуктивних функцій, гінекологічного здоров’я і якості повсякденного життя жінки.

У нашій клініці, крім лікування запальних гінекологічних процесів, також на високому професійному рівні проводяться гінекологічні операції, в тому числі інтимна пластика зовнішніх і внутрішніх статевих органів.

Ми цінуємо та дбаємо про здоров’я кожної жінки!