Щодня в Україні від раку шийки матки помирає шість жінок. Здебільшого працездатного віку, 20-45 років. Кваліфікований спеціаліст – онкогінеколог зможе побачити зміни на шийці матки з подальшою діагностикою та відповіднім лікуванням.

Прийом онкологінеколога в Хмельницькому – це завжди сучасний і комплексний підхід при лікуванні онкологінекологічних захворювань жінок.

Сьогодні онкогінекологія – одна з основних областей гінекології, тому в клініці «ПрофіМед» цій галузі відводитися особлива увага.

Захворювання жіночих статевих органів досить численні і різноманітні, часто зі схожою симптоматикою, тому не варто боятися, потрібно просто завчасно проходити огляд у гінеколога. Так як головна умова для успішного лікування – рання стадія хвороби, яку можна виявити тільки на прийомі у гінеколога.

Незважаючи на те, що фахівці нашої клініки акцентують увагу на органозберігаючих операціях, якщо хворобу запустити, про збереження репродуктивних функцій не може бути й мови, лікарі будуть боротися тільки за збереження життя пацієнтки.

Тому, вся першочергова відповідальність за життя і здоров’я – залежить тільки від самої жінки.

Онкогінекологія в клініці «ПрофіМед»

До основних злоякісних захворювань жіночої статевої сфери відносяться: рак яєчників, рак тіла матки та рак шийки матки.

У Приватній поліклініці «ПрофіМед» проводиться:

  1. Обстеження для визначення передракових і ракових хвороб жіночих статевих органів.
  2. Первинна діагностика всіх злоякісних гінекологічних захворювань (рак ендометрію, яєчників, матки, піхви, вульви).
  3. Біопсія для подальших гістологічних досліджень.
  4. Кольпоскопія.
  5. Імуногістохімічні аналізи.
  6. Максимально результативне лікування доброякісних гінекологічних хвороб.

Особливо даного підходу потребують молоді жінки, для яких функція дітонародження грає досить важливу роль.

Тому, ще раз звертаємо вашу увагу!

Рання і точна діагностика – запорука успіху та можливості позбутися від онкогінекологічних захворювань у переважній більшості випадків. Злоякісні утворення, на відміну від доброякісних, характеризуються інтенсивним розвитком і ростом. До того ж ситуація ускладнюється тим, що онкологічні новоутворення на ранніх стадіях протікають безсимптомно.

Зважаючи на це, якщо вам не байдуже ваше здоров’я – звертайтеся в клініку «ПрофіМед» в Хмельницькому.

Можливості нашої клініки дозволяють проводити компетентну діагностику і комплексне лікування онкогінекологічних захворювань на різних стадіях розвитку хвороби за допомогою сучасних, інноваційних, модернізованих стандартів і методів терапії.