Здоров’я грудної залози – тема актуальна у будь-якому віці. Екологія, впливи навколишнього середовища, шалений ритм життя сприяють зростанню кількості захворювань грудей. На жаль, ми маємо тенденцію до постійного «омолодження» даної категорії захворювань.

Злоякісні патології грудних залоза не завжди проявляються скаргами зі сторони жінок. Регулярні профілактичні огляди сприяють ранній діагностиці та своєчасному лікуванню, а в подальшому збережені здоров’я.

Тому одним із пріоритетних напрямків нашої клініки в Хмельницькому і є мамологія. У «ПрофіМед» працюють кваліфіковані мамологи вищої категорії, які систематично поповнюють свій досвід, регулярно відвідуючи програми підвищення кваліфікації. Разом з цим наші лікарі діляться своїм досвідом і в той же час приймають нові знання колег на спеціалізованих курсах, міжнародних семінарах і конференціях.

У клініці «ПрофіМед» ви можете на вищому рівні:

 • Отримати консультацію та рекомендації досвідченого лікаря-мамолога;
 • Зробити УЗД молочних залоз;
 • Здати необхідні аналізи;
 • Отримати медикаментозне лікування;
 • Малоінвазивне лікування кіст грудної залози;
 • Отримати консультації гінеколога, ендокринолога, терапевта та вузьких фахівців, не звертаючись до інших медичних закладів.

Прийом мамолога в Хмельницькому дозволяє вчасно визначити будь-які зміни в молочних залозах і правильно визначити тактику лікування. Так як в арсеналі нашої клініки знаходиться весь спектр новітніх технологій в області скринінгу, діагностики, лікування, реабілітації та профілактики всіх захворювань молочних залоз.

У наданні медичної допомоги жінкам надаються виключно професійні послуги, основані на сучасних європейських стандартах, методах і вимогах.

У яких випадках потрібно звертатися в клініку

Крім профілактичних оглядів до мамолога потрібно звертатися і в тому випадку, якщо ви помітили:

 1. Болі, різі, відчуття важкості в області грудей.
 2. Вузли та ущільнення, які відчуваються при самообстеженні.
 3. Запалення регіонарних пахвових вузлів.
 4. Зміни кольору і форми молочної залози.
 5. Поява на ареолі лусочок і виділення із сосків.

Якщо додатково турбують проблемні стани в період місячних (виділення зменшилися або навпаки стали рясними), відчувається хронічна втома – відкладати візит до мамолога не варто!

Турбота про здоров’я і красу своїх грудей повинна бути в зоні уваги кожної жінки, незалежно від її віку, в будь-який період життя. Професійну допомогу в цьому питанні завжди готовий надати лікар-мамолог Приватної поліклініки «ПрофіМед».

Як часто потрібно відвідувати мамолога

З огляду на те, що більшість серйозних змін в структурі грудей протікають безсимптомно, самостійно визначити ту чи іншу патологію молочної залози без фахівця неможливо. До того ж, огляд у мамолога, також не обмежується візуальним оглядом та пальпацією, він обов’язково повинен включати мамограму або УЗД.

Жінкам до 40-ка років необхідно відвідувати мамолога мінімум один раз на рік. Мамограма в даному випадку призначається тільки за прямими показаннями, так як це обстеження несе променеве навантаження на молодий організм жінки. Огляд тут доцільніше доповнити УЗД.

Жінкам після 40-ка щорічний прийом у мамолога, обов’язково повинен включати мамограму, завдяки чому будь-яке новоутворення можна визначити на ранньому, доклінічному рівні.

Додатково можуть призначатися лабораторні методи діагностики:

 • Цитологічні;
 • Гістологічні;
 • Генетичні;
 • Імуногістохімічні дослідження.

У тому випадку, якщо за результатами мамограми, УЗД лікар виявить зміни в тканинах молочних залоз.

Повний перелік діагностичних послуг на прийомі мамолога в Хмельницькому дозволяє забезпечити кожній пацієнтці високий рівень медичного сервісу, постановку точного діагнозу і підбір правильної тактики лікування.

Що ще потрібно для того, щоб жінка отримала здоров’я, красу і впевненість у завтрашньому дні?

Звертайтеся – кращі фахівці нашої клініки чекають вас і завжди готові прийти на допомогу в будь-якій ситуації.