Біоревіталізація – це введення шляхом мікроін’єкцій гіалуронової кислоти в поверхневі шари шкіри. Одна молекула цього препарату затримує вологу в 5 разів більше своєї ваги. Завдяки чому відбувається омолодження шкіри. Ця речовина абсолютно природня для людського організму і синтезується в тканинах з самого народження.

У віці 25 років вироблення цього полімерного з’єднання починає знижуватися, і його нестача призводить до погіршення тургору, появі зморшок, гіперпігментації та іншим естетичним проблемам шкіри. Біоревіталізація шкіри дозволяє заповнити дефіцит ГК, призупинити процес старіння і повернути обличчю і тілу молодий і здоровий вигляд.

Основна характеристика

Біоревіталізація в Хмельницькому – це медична процедура, яка призначається і проводитися тільки кваліфікованим фахівцем, для поліпшення зовнішнього вигляду.

Основне завдання уколів біоревіталізації – це боротьба з передчасним старінням шкіри. Дослівно «біоревіталізація» можна перевести, як «природне оживлення», що і є правдою. Дослідження встановили, що підшкірне введення мінімальних доз препарату під час процедури біоревіталізації не просто працює в якості замісної терапії, а активізує вироблення власної ГК і стимулює роботу клітин-фібробластів, що відповідають за синтез колагену і еластину.

Кому і коли потрібна біоревіталізація

Замислюватися про біоревіталізацію шкіри обличчя і тіла варто починати з 25-30 років. Кожен випадок індивідуальний, адже стан шкіри залежить від генетики, а також впливу зовнішніх і внутрішніх негативних факторів. Однак, як правило, саме до цього віку організм припиняє повною мірою виробляти ГК і вимагає деякої «підживлення» ззовні. Попередити старіння шкіри в такому віці набагато простіше і дешевше.

Основними показаннями до процедури біоревіталізації є:

 • Дрібні мімічні зморшки;
 • Зниження тургору і еластичності шкіри;
 • Тьмяний колір шкірних покривів;
 • Порушення водного балансу (сухість, лущення);
 • Гіперфункція сальних залоз (жирний блиск, акне);
 • Гіперпігментація.

Також процедура біоревіталізації показана в якості підготовчого етапу до пілінгу, лазерного шліфування і пластичних операцій. ГК прискорює процеси загоєння в період реабілітації після цих процедур і підсилює їх ефект. Біоревіталізація шкіри навколо очей відмінно справляється з темними колами і мішками під очима.

Хід процедури

Як і будь-яка інша косметологічна процедура, біоревіталізація вимагає попередньої консультації досвідченого косметолога. Тільки після ретельного огляду пацієнта і проведення діагностичних досліджень можна приступати до процесу омолодження. На консультації обговорюється вибір препарату і подальша стратегія лікування.

Основні критерії виконання:

 1. За добу до процедури варто провести тест, який попередить можливість розвитку алергії. Безпосередньо перед біоревіталізацією шкіру очищують і обробляють дезинфікуючим засобом. Спеціально підібраний препарат вводять інтрадермально в ділянки шкіри з найбільш явними ознаками старіння. Біоревіталізацію проводять шприцом з найтоншою голкою, що робить процедуру практично безболісною, хоча деякі пацієнти відзначають наявність незначних неприємних відчуттів.
 2. Для людей з низьким порогом больової чутливості використовують аплікаційну (поверхневу) анестезію.
 3. Препарат вводять в шкіру до появи невеликих папул, які розсмоктуються протягом доби.
 4. Після процедури шкіру охолоджують і обробляють протизапальними засобами.
 5. Зазвичай курс складається з 5-7 процедур з періодичністю в 10-20 днів, а потім – по одній процедурі раз на півроку для профілактики.

Основні протипоказання

 • Епілепсія;
 • Онкологічне захворювання;
 • Прийом препаратів, що розріджують кров;
 • Хвороби системи згортання крові;
 • Гострі запальні процеси (ГРВІ, герпес);
 • Алергічні реакції на компоненти препарату.

Біоревіталізація в клініці «ПрофіМед»

Кваліфіковані фахівці клініки «ПрофіМед» проводять процедуру з використанням найбільш передових і перевірених препаратів ГК.

Багаторічний досвід роботи і високий рівень знань лікарів-косметологів і дерматологів зробить біоревіталізацію безпечною, безболісною та максимально ефективною. Процедура подарує красу і молодість шкіри обличчя і тіла, стане відмінною профілактикою передчасного старіння.

Клініка «ПрофіМед» чекає вас!