Контурна пластика є однією з найбільш затребуваних ін’єкційних процедур в естетичній медицині. Проводиться філерами на основі гіалуронової кислоти, для боротьби з віковими змінами, дозволяє виправити «рідну» форму губ, зробити їх пухкими та ще більш привабливими.
Контурна пластика в Хмельницькому дозволить виправити багато дефектів і додасть особі бажані форми для створення ідеальної зовнішності.
Тому контурну пластику використовують для наступних цілей:
- Вирівнювання глибоких вертикальних і горизонтальних зморшок чола, міжбрів’я і очей;
- Усунення заломів і зморшок в області носо-губного трикутника;
- Ліквідації ефекту «гусячих лапок» біля очей;
- Корекція форми носу, губ, вилиць і підборіддя;
- Збільшення обєму губ;
- Візуальне усунення рубцювання на шкірі обличчя.
З віком обличчя втрачає природний овал, а шкіра стає в’ялою. Контурна пластика вилиць і підборіддя в поєднанні з ліфтинговим ефектом допомагає вирішити цю проблему швидко і ефективно без використання скальпелів і операцій.
Контурна пластика філерами користується популярністю не тільки серед жінок, які бажають виглядати молодше, але і у молодих дівчат, які прагнуть до сучасних стандартів краси.
Філери для контурної пластики
Дермальні філери мають гелеву консистенцію і, завдяки оптимальній щільності, їх використовують для поповнення обсягу м’яких тканин, контурної пластики овалу обличчя, форми носа, вилиць і губ до бажаного (естетично приємного) результату. За своїм складом і властивостями філери діляться на ті, що розсмоктуються, і не розсмоктуються.
Останній вид з’явився раніше, але вже практично не використовується в естетичній медицині через велику кількість непрогнозованих побічних ефектів. Розсмоктуються філери для контурної корекції обличчя створюються на основі спеціальної речовини – гіалуронової кислоти.
ГК – це компонент, який міститься в шкірі кожної людини і становить більшу частину міжклітинного простору, будучи «джерелом» вологи для клітин. Її ін’єкційне введення не тільки забезпечує заповнення проблемних ділянок обсягом (що дуже актуально при корекції носо-губних складок), але і запускає обмінні процеси, синтез еластину і колагену, забезпечує антиоксидантну активність.
Окрім реконструюючого ефекту, ГК зволожує шкіру, робить її молодшою, еластичнішою і щільнішою. Саме тому контурна пластика обличчя філерами є найбільш раціональною та ефективною.
Контурна пластика в клініці «ПрофіМед»
Лікар-косметолог підбирає дозування і найбільш підходящий препарат для отримання максимально натурального і тривалого ефекту. На шкіру наносять розмітку для уточнення місць введення філерів і обробляють антисептиками.
Препарат вводять тонкою голкою в позначені області. Контурна пластика вважається практично безболісною процедурою, але при зниженому порозі больової чутливості пацієнта можуть запропонувати місцеву анестезію у вигляді крему (таке часто буває при контурній пластиці очей).
Тривалість процедури не перевищує 60 хвилин. Відразу після неї пацієнт може повертатися до звичних справ, дотримуючись деяких запобіжних заходів: протягом декількох днів після процедури не можна активно займатися спортом, ходити в лазні і сауни, піддаватися активному УФ-опроміненню і вживати алкоголь.
За 2-3 дні до процедури не рекомендується прийом антикоагулянтів і спиртних напоїв.
Переваги контурної пластики в клініці «ПрофіМед»
Лікарі-дерматокосметологи нашої клініки проведуть процедуру з максимальним досягненням бажаного результату, адже контурна пластика має безліч незаперечних переваг:
- Швидкий видимий ефект (вже на другий день видно перші зміни, які досягають максимуму на 7-10 день);
- Безболісність, безпека;
- Тривалий ефект (від 6 до 12 місяців), після чого проводять корекцію;
- Не вимагає проходження курсу – досить однієї процедури;
- Не залишає рубців;
- Не вимагає реабілітаційного періоду;
- Препарат підбирають індивідуально;
- Можна поєднувати з іншими косметологічними процедурами.
Процедуру контурної пластики в клініці “ПрофіМед” проводять тільки висококваліфіковані дерматокосметологи.
Протипоказання
До протипоказань для проведення контурної пластики відносять:
- Хвороби системи згортання крові;
- Онкологічне захворювання;
- Епілепсія;
- Алергічні реакції на компоненти препарату;
- Гострі запальні процеси з підвищенням температури.
Побічні ефекти після проведення контурної пластики простежуються тільки в тому випадку, якщо процедура проводилася непрофесіоналом. Це може бути:
- Набряклість і болючість в місцях уколів;
- Почервоніння в області ін’єкцій;
- Алергія.