Плазмотерапія — це одна з новітніх методик в області косметології, ін’єкційна процедура, що здійснюється у два етапи: у пацієнта забирається власна кров та центрифугується у спеціальному апараті. Готова плазма, збагачена тромбоцитарною масою та фібрином, вводитися пацієнту внутрішньошкірно у необхідну ділянку обличчя, тіла чи волосисту частину голови.

Таким чином запускається біологічний механізм природного омолодження шкіри. Тромбоцити, як відомо, містять фактори росту, що відповідають не тільки за згортання крові, а й за зростання і регенерацію молоди[ тканин.

Плазмотерапія в Хмельницькому — це високоякісна процедура, яка проводиться з дотриманням всіх інноваційних технологій, вимог, стандартів і обладнання.

Плазмотерапія в клініці «ПрофіМед»

Для проведення процедури плазмотерапіі у пацієнта з вени здійснюється забір крові, яка поміщується в спеціальну пробірку і обробляється шляхом центрифугування для підготовки плазми, збагаченої тромбоцитами. Вона готова до введення через 10 хвилин після обробки. Тромбоцити, що містяться в ній, представляють кров’яні тільця, що формують здатність крові до згортання, а також впливають на перебіг природних процесів відновлення організму.

Білкові молекули, які є тромбоцитарними факторами зростання, можуть регулювати ріст клітин і прискорювати їх розподіл. Крім того, в складі концентрату плазми знаходяться гормони, ферменти, вітаміни, здатні посилювати відновний і омолоджуючий ефект. Далі препарат вводиться за допомогою спеціальних найтонших мезотерапевтичних голок шляхом мікроін’єкцій під шкіру в області обличчя, шиї, декольте, волосистої частини голови.

Переваги плазмотерапії

Максимальна безпека — це одна з незаперечних переваг плазмотерапіі. У зв’язку з тим, що плазма є частиною крові самого пацієнта, вона не є джерелом алергічних реакцій і чужорідних для організму речовин.

Показання до проведення плазмотерапіі

Процедура плазмотерапії підійде пацієнтам:

 • У кого є вікові зміни шкіри;
 • Вугрі і постакне;
 • Хто хоче покращити якість і текстуру шкіри;
 • Відновити тонус і тургор;
 • Отримати більш рівний тон обличчя і його свіжий вигляд;
 • Зменшити вираженість мімічних зморшок.

 Процедура також допомагає скоротити рубці, шрами, розтяжки, покращити їх зовнішній вигляд.

Знеболюючі та протизапальні властивості збагаченої тромбоцитами плазми допомагають полегшити больові симптоми і істотно прискорити процес загоєння після лазерної терапії (шліфування, фракційний термоліз) або хімічного пілінгу.

Також плазмотерапія показана у вигляді комплексного лікування алопеції (випадіння волосся), може використовуватися для профілактики його випадіння та порідіння, стимуляції росту та поліпшення якості волосся.

Протипоказання

Незважаючи на те, що процедура плазмотерапіі проста, малоінвазивна та безпечна, вона все ж має протипоказання:

 • Герпес з активними проявами;
 • Онкологічне захворювання;
 • Інфекційні захворювання;
 • Менструація, вагітність;
 • Схильність до кровотеч;
 • Прийом ліків, що сприяють розрідженню крові;
 • Хронічні захворювання в стадії декомпенсації;
 • Імунодефіцитні стани;
 • Психічні та невротичні розлади.

При цьому пам’ятайте, плазмотерапія ставитися до медичних послуг, тому призначати і проводити її повинен тільки сертифікований фахівець!

Зверніть увагу!

Протягом тижня після процедури необхідно оберігати особу від впливу ультрафіолету і води, не відвідувати в цей період баню, сауну, басейн, солярій, не проводити масажні та косметологічні процедури.

Після процедури на місцях ін’єкцій можливі невеликі гематоми (синці), які самостійно проходять через кілька днів. Курс плазмотерапіі складається зазвичай з чотирьох процедур. Їх проводять з інтервалом до двох тижнів двічі на рік.

І наостанок хочеться відзначити, шановні пацієнти, аутологічна плазма, збагачена тромбоцитами, може мати безпечний і «чарівний» вплив тільки в тому випадку, якщо дану процедуру проводитиме грамотний і кваліфікований фахівець.

Знайти такого лікаря, ви завжди зможете в клініці «ПрофіМед», де працюють тільки професіонали вищих категорій з великим практичним досвідом.

Звертайтеся, ми завжди готові вас вислухати і допомогти вирішити будь-яку проблему!