Сучасна матеріально-технічна база клініки «ПрофіМед» і наявність висококваліфікованого персоналу дозволяє якісно проводити будь-які медичні маніпуляції для всіх пацієнтів нашої установи.

Тому, кожен пацієнт, який звертається в нашу клініку, може розраховувати на високу якість всіх лікувально-діагностичних маніпуляцій, що будуть призначені їх лікуючим лікарем.

Лікувальні маніпуляції. Що це?

Медичні маніпуляції – це ручний вплив на певну область людського тіла. Завдання даного процесу полягає в досягненні позитивного лікувального ефекту.

Основні види медичних маніпуляцій:

Діагностичні

Даний вид медичних маніпуляцій включає в себе вимір ваги, зросту, окружності голови, грудної клітки, проби на чутливість до різних лікувальних препаратів, забір біологічних матеріалів на аналіз, апаратні, інструментальні дослідження (гастроскопія, ЕКГ, МРТ, КТ, МСКТ з контрастуванням, ЛОР -маніпуляції, рентген, іригоскопія та ін.).

Лікувальні

Лікувальні маніпуляції включають в себе різні заходи щодо накладення або зняття пов’язок, швів, постановці підшкірних, внутрішньовенних або внутрішньом’язових ін’єкцій, установки катетерів, інфузії, переливання крові, лікувальні блокади, пункції суглобів.

Лікувально-діагностичні маніпуляції в клініці «ПрофіМед» проводять кваліфіковані фахівці з великим практичним досвідом. Під час проведення маніпуляцій та процедур, персонал нашого центру застосовує тільки стерильний інструментарій, відповідно до вимог програми захисту пацієнтів «Антигепатит» і «АнтиСНІД».

Перед початком проведення процедури фахівець розповість вам про її ефект, хід виконання та докладе максимум зусиль для запобігання побічних дій і появи дискомфорту.

Переваги клініки «ПрофіМед» в Хмельницькому

Медичний центр «ПрофіМед» надає широкий спектр послуг за прийнятними цінами.

Крім того, у нас:

  1. Немає черг, так як прийом фахівцями проводиться за попереднім записом.
  2. Всі маніпуляції проводяться під наглядом і контролем лікаря.
  3. Ретельно дотримуються всі санітарні норми, що є запорукою безпеки для здоров’я наших пацієнтів.
  4. Уважний і чуйний медперсонал.

Як правило, робота з «кров’ю» або гнійними виділеннями оплачується навіть у державних медичних установах. Крім того, подібні маніпуляції вимагають чималої фізичної і психологічної навантаження медичних працівників. Так навіщо вистоювати довгі черги, витрачати свій час, нерви і додатково ризикувати здоров’ям, якщо можна звернутися в приватну клініку і пройти всі процедури і маніпуляції в хороших і комфортних умовах без епідеміологічних небезпек.

Тому, не ризикуйте здоров’ям – звертайтеся в клініку «ПрофіМед»!