Відеоендоскопічне дослідження ЛОР-органів — це сучасний, високоінформативний і абсолютно нешкідливий метод обстеження. Метод ендоскопії ЛОР-органів у всьому світі по праву належить до золотого стандарту отоларингології.

Прийом отоларинголога і відеоендоскопія ЛОР-органів в Хмельницькому — це професійний перелік медичних послуг, який можна здійснити в клініці «ПрофіМед» в режимі «одного дня».

При огляді ЛОР — органів звичайним способом, за допомогою джерела світла, що направляється в ніс, горло, вуха, на жаль, велика частина структур носа, носоглотки залишаються недоступними для ока лікаря. Картина огляду вуха, також буває далеко не повною.

При візуальному огляді добре видно патологія зовнішнього слухового проходу і наявність запалення барабанної перетинки, а ось патологія барабанної порожнини, часто буває прихована. Дану патологію, можна детально розглянути тільки під збільшенням. Дуже різним є якість ендоскопічного огляду всіх відділів гортані, а також голосових зв’язок і їх рухливості.

Зробити безпомилкові висновки про норму або патології, не маючи повної картини, практично неможливо. Навіть про відсутність патології тієї частини ЛОР органів, яку лікар не бачив, можна тільки припускати, але не затверджувати.

Відеоендоскопія ЛОР-органів в клініці «ПрофіМед»

Ендоскопічний огляд ЛОР органів — це огляд вуха, горла, носа за допомогою спеціальної відеокамери з додатковим освітленням та висновком збільшеного зображення на екран, на якому, як отоларинголог, так і його пацієнт, зможе побачити все структури оглядається органу зсередини.

Ендоскоп являє собою жорстку або гнучку тонку оптичну трубку, яку лікар акуратно вводить в порожнину носа, слуховий прохід або підводить до входу в гортань. За допомогою оптики зображення збільшується в кілька разів. Відеокамера передає отримане зображення на монітор.

Застосовуються спеціальні отоскопічні і риноскопічні насадки — тонкі, діаметром менше 3-х міліметрів циліндричні трубочки з відеоканалом і світловодом. Насадки під час огляду не нагріваються, введення їх безболісне. Спеціальної підготовки дослідження не вимагає. При наявності набряку в носі перед діагностикою в ніс закапують судинозвужувальні краплі у віковому дозуванні, щоб зробити безперешкодним огляд задніх відділів носа і носоглотки.

Відеоендоскопічне дослідження ЛОР-органів дозволяє:

  • Дізнатися точну причину тривалої закладеності носа;
  • Підтвердити або спростувати наявність пухлинного процесу в порожнинах ЛОР-органів;
  • Оцінити стан і розмір аденоїдів;
  • Дослідити форму і розмір носових раковин, їх прохідність;
  • Обстежити гирла слухових труб, пазух носа;
  • Визначити характер виділень з носа і їх причину;
  • Визначити стан голосових складок, підголосових і надголосових відділів, верхніх відділів трахеї.

Ендоскопія ЛОР-органів в клініці «ПрофіМед» проводиться з використанням новітнього обладнання, тому процедура безболісна і максимально інформативна. Вона не вимагає спеціальної підготовки і займає не більше 10-15 хвилин часу.

ЛОР-ендоскопія в клініці «ПрофіМед» — це зручний і швидкий спосіб перевірити ніс, горло і гортань за доступною ціною.

Тому, не варто відкладати здоров’я «на потім», звертайтеся прямо зараз і будьте завжди здорові!