Телемедична консультація

В умовах карантину найбільш дієвим методом захисту населення є режим самоізоляції. Рекомендується максимально обмежити контакти між людьми для запобігання поширення інфекції. Залишаючись вдома ви не залишаєтесь самі, ми завжди готові бути з вами на зв’язку. Вартість телемедичної консультації 250 грн. В результаті консультації наш лікар визначить, чи є необхідність Вашого огляду.

Спеціалізація «дитячий невролог» відносно молода галузь в медицині, так як до недавніх пір неврологічними проблемами дітей займалися виключно педіатри. Однак медицина не стоїть на місці, а з кожним днем ​​розвивається все інтенсивніше. Тому як споживачів медичних послуг, і тих фахівців, хто їх надає, перестав влаштовувати той факт, що серйозними захворюваннями пов’язаними з ЦНС займаються педіатри, які прослухали лише курс лекцій з дитячої неврології.

Безсумнівно, педіатри можуть на високому і кваліфікованому рівні визначити ті чи інші відхилення в роботі нервової системи малюка, проте поглиблено займатися даною проблемою і призначати коректне лікування, прерогатива виключно вузького фахівця, а саме дитячого невролога.

Консультація дитячого невролога в клініці «ПрофіМед»

Сьогодні дитячий невролог клініки «ПрофіМед» – це той фахівець, який має глибокі знання, як з дитячої, так і дорослої неврології. Добре знає особливості анатомії і фізіології новонароджених дітей, немовлят, дітей дошкільного, шкільного віку та підлітків. А також є тим фахівцем, який пройшов повноцінну клінічну ординатуру по всіх неврологічних відхиленнях.

Тому прийом дитячого невролога в Хмельницькому – це завжди повноцінний неврологічний комплекс послуг вищого рівня.

До того ж, хороший дитячий невролог повинен володіти не тільки медичними знаннями, але також мати і педагогічні навички. Адже деякі «дивацтва» поведінки і самопочуття дитини вимагає не настільки лікарського втручання, як корекції педагогічних помилок батьків.

Консультація дитячого невролога в нашій клініці включає:

 • Огляд / збір анамнезу;
 • Клінічні лабораторні дослідження;
 • Інструментальні методи діагностики , при необхідності.

Всі діагностичні заходи проводяться за допомогою сучасних методів та інноваційних технологій.

Коли дитині потрібен дитячий невролог

Перший плановий огляд у невролога, повинен відбутися вже на першому місяці життя немовляти. Потім ще 4 рази, протягом першого року життя малюка. Далі візит до дитячого невролога потрібен за показаннями або ж з метою профілактичного огляду, за бажанням батьків.

Фахівці нашої клініки ніяк не зобов’язують, а просто рекомендують звертатися на прийом до дитячого невролога перед дитячим садом, вступом до школи, після першого класу, а також в період статевого дозрівання – 13-17 років.

Все тому що, ці періоди в житті дітей переломні і стресові, а візити до лікаря, дозволять батькам переконатися, що дитина розвивається правильно відповідно до свого віку.

Дитячий невролог знадобиться і в тому випадку, якщо:

 • Вагітність і пологи протікали з ускладненнями;
 • Дитинка з’явилася передчасно;
 • Спостерігалося кисневе голодування у дитини;
 • В анамнезі були інфекційні ураження (як мами, так і малюка);
 • Якщо дитину часто долають судоми;
 • Відзначається порушення мови;
 • Затримка загального розвитку;
 • Головні болі;
 • Лунатизм;
 • Порушення сну, нічний скрегіт зубів;
 • Гіперактивність / гіподинамія.

Все це – вагомий привід звернутися за допомогою до фахівця.

Тільки своєчасне звернення до дитячого невролога – дасть шанс крихітці на повне одужання і щасливе життя!

Тільки фахівцеві під силу визначити причини виникнення неврологічної хвороби, вивчити її природу, вилікувати і попередити появу ускладнень в майбутньому.