Проктолог – це фахівець, який спеціалізується на всіх захворюваннях, пов’язаних з відділами заднього проходу і прямої кишки. До таких захворювань можна віднести різні віруси та інфекції, а також і наслідки травм. Залежно від складності захворювання лікар призначає різний курс лікування, а також прийом лікарських засобів.

Прийом проктолога в Хмельницькому – це високий, професійний рівень медичних послуг, який може отримати кожен пацієнт, який потребує вирішення проктологічних проблем.

Проктологічній огляд проводять кращі фахівці міста Хмельницького. Завжди швидко, якісно, ​​комфортно та без болю! Також:

 1. Забезпечуємо 100% конфіденційність, підтримку та зворотній зв’язок.
 2. Відео, фото-звіти результатів обстеження та лікування, контроль на всіх рівнях, надійна та Вчасно корекція при потребі.
 3. Чіткість та прозорість встановлення діагнозу з сучасним підходами, індивідуально підібраними під особливості кожного пацієнта.
 4. Користуємось тільки тим, що діє, допомагає та рятує!

Біль, печіння, свербіж, виділення крові під час ходіння в туалет, часті закрепи чи проноси, дискомфорт в анальному каналі, поява вузликів, новоутворення в ділянці анального каналу – негайно звертайтесь!

Вчасне звернення допоможе вам запобігти операції та важкому реабілітаційному періоду, можливим вираженим ускладненням та інвалідності. На сторожі вашого здоров’я – сучасна приватна поліклініка «ПрофіМед».

Лікувально-діагностичні маніпуляції, які проводяться в клініці «ПрофіМед»:

 • Видалення доброякісних новоутворень прианальної ділянки та прямої кишки;
 • Ректороманоскопія;
 • Аноскопія, колоноскопія, ендоскопія.
 • Аналіз калу на приховану кров.
 • Лікування хронічного геморою.
 • УЗД черевної порожнини.
 • Лікування хронічної та гострої анальної тріщини.

А також, інші за призначенням проктолога.

Крім того, дана сфера медицини розробляє цілий ряд профілактичних заходів щодо геморою, запорів і тріщин в області прямої кишки. Лікарі, що займаються лікувально-діагностичними заходами, пов’язаними з хворобами проктологічного профілю, проводять, в тому числі і успішні профілактичні роботи, з метою запобігання розвитку тих або інших проктологічних патологій.

Лікування хвороб ануса, заднього проходу, параректальної області, проходить за допомогою фізіотерапевтичних методів, не медикаментозної терапії, а при необхідності – оперативних втручань.

Коли потрібно звертатися до проктолога

На прийом до проктолога пацієнти зазвичай приходять за направленням хірурга або терапевта. Але, не забувайте, що звернутися за допомогою до даного фахівця, можна безпосередньо, в разі підозр на хвороби прямої кишки або товстого кишківника.

Тому, якщо ви у себе визначили:

 • Проблеми з випорожненням кишківника, що не піддаються корекції протягом тривалого часу (запори, діарея, чергування запору і діареї);
 • Домішка крові в калі, виділення крові із заднього проходу;
 • Біль під час дефекації;
 • Відчуття дискомфорту в прямій кишці (області заднього проходу);
 • Виділення слизу з заднього проходу;
 • Нетримання калу (повне або часткове);
 • Анальний свербіж.

Це привід звернутися на прийом до проктолога в обов’язковому порядку і пройти компетентне обстеження.

Також не варто забувати і про профілактичні огляди, адже саме своєчасна діагностика захворювань – запорука одужання і повноцінного життя.

Ми розуміємо, що для більшості пацієнтів, візит до проктолога – це практично виклик на сміливість, тому так часто бачимо запущені проктологічні захворювання, які можна скоригувати тільки за допомогою хірургічних втручань.

Тому, візьміть собі на замітку: в зверненні до проктолога немає нічого страшного і сором’язливого!

Профілактичний огляд у проктолога з інтервалом один раз на рік – гарантує ефективну профілактику проктологічних захворювань, а також дає можливість виявляти їх на ранніх стадіях розвитку і позбавлятися на початкових етапах прояву хвороби.

Не забувайте, що здоров’я – це найбільша цінність у житті людини і тут немає місця невпевненості.

Записатися на прийом до проктолога ви можете в будь-який зручний для себе час, скориставшись контактною інформацією на нашому сайті.

Звертайтеся і будьте здорові!