Проктолог — це фахівець, який спеціалізується на всіх захворюваннях, пов’язаних з відділами заднього проходу і прямої кишки. До таких захворювань можна віднести різні віруси та інфекції, а також і наслідки травм. Залежно від складності захворювання лікар призначає різний курс лікування, а також прийом лікарських засобів.

Прийом проктолога в Хмельницькому — це високий, професійний рівень медичних послуг, який може отримати кожен пацієнт, який потребує вирішення проктологічних проблем.

Проктологічній огляд проводять кращі фахівці міста Хмельницького. Завжди швидко, якісно, ​​комфортно та без болю! Також:

 1. Забезпечуємо 100% конфіденційність, підтримку та зворотній зв’язок.
 2. Відео, фото-звіти результатів обстеження та лікування, контроль на всіх рівнях, надійна та Вчасно корекція при потребі.
 3. Чіткість та прозорість встановлення діагнозу з сучасним підходами, індивідуально підібраними під особливості кожного пацієнта.
 4. Користуємось тільки тим, що діє, допомагає та рятує!

Біль, печіння, свербіж, виділення крові під час ходіння в туалет, часті закрепи чи проноси, дискомфорт в анальному каналі, поява вузликів, новоутворення в ділянці анального каналу — негайно звертайтесь!

Вчасне звернення допоможе вам запобігти операції та важкому реабілітаційному періоду, можливим вираженим ускладненням та інвалідності. На сторожі вашого здоров’я — сучасна приватна поліклініка «ПрофіМед».

Лікувально-діагностичні маніпуляції, які проводяться в клініці «ПрофіМед»:

 • Видалення доброякісних новоутворень прианальної ділянки та прямої кишки;
 • Ректороманоскопія;
 • Аноскопія, колоноскопія, ендоскопія.
 • Аналіз калу на приховану кров.
 • Перевірка анального рефлексу.
 • УЗД черевної порожнини.
 • Анальна та ректальна сонографія.
 • Електроміографія.

А також, інші за призначенням проктолога.

Крім того, дана сфера медицини розробляє цілий ряд профілактичних заходів щодо геморою, запорів і тріщин в області прямої кишки. Лікарі, що займаються лікувально-діагностичними заходами, пов’язаними з хворобами проктологічного профілю, проводять, в тому числі і успішні профілактичні роботи, з метою запобігання розвитку тих або інших проктологічних патологій.

Лікування хвороб ануса, заднього проходу, параректальної області, проходить за допомогою фізіотерапевтичних методів, не медикаментозної терапії, а при необхідності — оперативних втручань (порожнинні, ендоскопічні).

Коли потрібно звертатися до проктолога

На прийом до проктолога пацієнти зазвичай приходять у напрямку хірурга або терапевта. Але, не забувайте, що звернутися за допомогою до даного фахівця, можна безпосередньо, в разі підозр на хвороби прямої кишки або товстого кишківника.

Тому, якщо ви у себе визначили:

 • Проблеми з випорожненням кишківника, що не піддаються корекції протягом тривалого часу (запори, діарея, чергування запору і діареї);
 • Домішка крові в калі, виділення крові із заднього проходу;
 • Біль під час дефекації;
 • Відчуття дискомфорту в прямій кишці (області заднього проходу);
 • Виділення слизу з заднього проходу;
 • Нетримання калу (повне або часткове);
 • Анальний свербіж.

Це привід звернутися на прийом до проктолога в обов’язковому порядку і пройти компетентне обстеження.

Також не варто забувати і про профілактичних оглядах, адже саме своєчасна діагностика захворювань — запорука одужання і повноцінного життя.

Ми розуміємо, що для більшості пацієнтів, візит до проктолога — це практично виклик на сміливість, тому так часто бачимо запущені проктологічні захворювання, які можна скоригувати тільки за допомогою хірургічних втручань.

Тому, візьміть собі на замітку: в зверненні до проктолога немає нічого страшного і сором’язливого!

Профілактичний огляд у проктолога з інтервалом один раз на рік — гарантує ефективну профілактику проктологічних захворювань, а також дає можливість виявляти їх на ранніх стадіях розвитку і позбавлятися на початкових етапах прояву хвороби.

Не забувайте, що здоров’я — це найбільша цінність у житті людини і тут немає місця невпевненості.

Записатися на прийом до проктолога ви можете в будь-який зручний для себе час, скориставшись контактною інформацією на нашому сайті.

Звертайтеся і будьте здорові!