Психолог – це фахівець, який займається вивченням духовного життя і законів корекції поведінки людини, що використовує ці знання для надання допомоги людям і для поліпшення їхнього життя і самопочуття.

Відразу хочеться уточнити, психолог – це не лікар. Психолог отримує свою освіту з дисципліни «Психологія». Лікарі, які отримали диплом в медичних навчальних закладах – це психіатри і психотерапевти.

Тому, предмет роботи психолога, що не психіка людини, а його душевний стан, внутрішній світ. Психолог не лікує, в прямому сенсі цього слова, а допомагає людині знайти гармонію, як з самим собою, так і оточуючими його людьми.

Прийом психолога в клініці «ПрофіМед»

Прийом психолога в Хмельницькому – це високий рівень послуг, під час якого проводиться спільна робота клієнта і психолога. Психолог нашої клініки має високу кваліфікацію і багатий професійний досвід, він уважно і з розумінням ставиться до кожного клієнта, який звернувся до нього за допомогою.

Тому ви можете довіритися нам і відкинути всі свої страхи, сумніви щодо процесу психотерапії. Кожна людина здатна жити повним щасливим життям, і ви не є винятком! Первинний прийом психолога – це ваш перший крок назустріч щасливій дійсності, де немає ніякого місця негативу, тривозі і стресам!

Ми допоможемо вам за короткий період знайти гармонію, впевненість в собі, а також легко розібратися з усіма позовами ваших життєвих ситуацій. Так само допоможемо в разі:

  • Депресивного стану;
  • Негативних переживань, страху, тривоги;
  • Непорозумінь в спілкуванні с протилежною статтю;
  • Сімейних кризів;
  • Панічних атак;
  • Скутості, комплексів;
  • Проблем «батьки-діти».

Психолог клініки «ПрофіМед» – чуйний і грамотний фахівець, який допоможе розібратися з усіма деталями і особливостями вашої ситуації.

Багато людей, звернувшись в перший раз, відчувають себе досить скуто і не знають, про що говорити. Це цілком нормально. Не хвилюйтесь. Не варто налаштовувати себе, що Вам потрібно буде прийти і розповісти всі свої таємниці, повністю довіритися малознайомій людині.

На першій консультації досить велика кількість часу витрачається на те, щоб налагодити контакт, познайомитися один з одним. Психолог не буде квапити вас або підштовхувати розповідати те, що ви не хочете.

Тому, звертайтеся, давайте разом покращимо ваше життя!