У поліклініці “ПрофіМед” ви можете отримати  інфузійне введення ліків у зручний для вас час. Ми використовуємо тільки якісні та ліцензовані медичні препарати. Під час проведення маніпуляцій ви відчуєте себе затишно та комфортно, як удома: телевізор, кондиціонер, ковдра. А найголовніше – це привітне та чуйне ставлення медичного персоналу.

Переваги ін’єкційного та інфузійного введення ліків

 1. Швидкість дії (в деяких випадках дія лікарського препарату розвивається через кілька секунд).
 2. Найбільш повна біологічна доступність (лікарські речовини вводяться, минувши такі захисні бар’єри організму, як шлунково-кишковий тракт).
 3. Точність і зручність дозування лікарських речовин.
 4. Можливість введення лікарських препаратів пацієнтам, які перебувають в несвідомому стані, при порушенні акту ковтання.
 5. Можливість вводити лікарські засоби, що руйнуються в шлунково-кишковому тракті: інсулін, строфантин, бензилпеніцилін.

Оскільки ін’єкційні ЛЗ потрапляють в організм минаючи багато біологічних бар’єрів, до цих лікарських форм пред’являються певні вимоги:

 • Стерильність;
 • Ін’єкційне введення готових лікарських форм не повинно викликати підвищення температури тіла;
 • Відсутність механічних домішок;
 • Стабільність як в процесі виготовлення ін’єкційних лікарських засобів, так і при їх зберіганні;
 • Ізотонічність (для деяких розчинів, наприклад ізотонічного розчину хлориду натрію).

Побічні прояви

Крім великого переліку позитивних моментів, ін’єкційний спосіб введення лікарських препаратів має і негативні сторони:

 • З огляду на те, що лікарські засоби вводять минаючи захисні бар’єри організму, виникає серйозна небезпека внесення інфекції (при недотриманні алгоритму проведення процедури);
 • При введенні лікарських засобів в судинне русло (артерії, вени) виникає небезпека емболії внаслідок попадання твердих частинок або бульбашок повітря, якщо їх діаметр перевищує діаметр судини;
 • Хворобливість ін’єкційного методу, негативна реакція хворого;
 • Необхідність спеціальних інструментів: шприц, система для інфузійного вливання та ін.

Саме тому, ін’єкційний та інфузійний спосіб введення ліків вимагає наявності висококваліфікованого медичного персоналу, так як невміле введення розчину може привести до поранення судин, нервових закінчень, формуванню абсцесів, гематом і ін.

Переваги клініки «ПрофіМед»

У нашій клініці працюють справжні професіонали і висококваліфіковані як лікарі, так і медсестри, тому у нас ви завжди зможете отримати будь-який вид медичної допомоги – якісно, ​​надійно, швидко і доступно.

Також у нас діють послуги «виклик лікаря додому», «виклик медсестри додому», що надає унікальну можливість пройти діагностику захворювань і провести ін’єкційне та інфузійне введення ліків в комфортних для себе, домашніх умовах.

Звертайтеся, клініка сучасної медицини чекає вас!