Телемедична консультація

В умовах карантину найбільш дієвим методом захисту населення є режим самоізоляції. Рекомендується максимально обмежити контакти між людьми для запобігання поширення інфекції. Залишаючись вдома ви не залишаєтесь самі, ми завжди готові бути з вами на зв’язку. Вартість телемедичної консультації 250 грн. В результаті консультації наш лікар визначить, чи є необхідність Вашого огляду.

Нефрологія вивчає причини виникнення різних патологій і порушень в роботі нирок, їх діагностику, лікування і профілактику. Нирки відповідають за виведення продуктів обміну речовин, токсинів та інших шкідливих сполук, тому якщо виникають будь-які збої в їхній роботі – порушується фізіологічна життєдіяльність всього організму.

Дуже часто захворювання нирок протікають без яскраво виражених симптомів, тому прийом нефролога в Хмельницькому – це той вид медичних послуг, який стане перешкодою на шляху розвитку найскладніших нефропатологій.

Коли потрібно звертатися до нефролога

Записатися на прийом до даного фахівця необхідно тоді, якщо ви у себе відзначили:

 • Біль в попереку (одностороння / двостороння);
 • Поява крові в сечі (гематурія);
 • Поява білка в сечі (протеїнурія);
 • Зміна кольору і запаху сечі;
 • Порушення сечовипускання (сечовипускання повністю припиняється, відбувається рідко або ж істотно збільшується в об’ємі);
 • Больовий синдром під час сечовипускання;
 • Виражені набряки обличчя, ніг;
 • Підвищення артеріального тиску;
 • Зміна кольору обличчя на жовто-сірий (землистий);
 • Підвищення температури тіла.

Або ж сталося механічне травмування нирок – звертатися до нефролога потрібно в обов’язковому порядку.

Також не варто забувати і про профілактичні огляди, тим пацієнтам у яких вже є хронічні захворювання нирок, артеріальна гіпертензія, інфекції сечовидільної системи, цукровий діабет, ревматизм.

Тільки на прийомі фахівець зможе вчасно діагностувати розвиток нефропатології і призначити своєчасне лікування.

А також, порушення кількості сечовипускань і тим більше, якщо вони супроводжуються болем – до нефролога звертатися в екстреному порядку.

Методи діагностики нефропатологій

У клініці «ПрофіМед» лікар-нефролог для постанови найбільш точного і компетентного діагнозу проводить:

 1. Тест на визначення кількості сечовини, креатиніну, електролітів, фосфату, кальцію.
 2. Біохімічний аналіз крові / сечі.
 3. Аналіз на С-реактивний білок.
 4. УЗД нирок.
 5. Функціональні проби Зимницького, Реберга, Пастернацького.
 6. Бактеріальний посів.

А також і інші діагностичні маніпуляції виходячи з результатів первинного огляду.

Разом з цим нагадаємо, що між нефрологом і урологом, все ж є відмінності, незалежно від суміжності цих напрямків. На відміну від уролога, нефролог вивчає ті захворювання нирок, які вимагають виключно консервативного лікування. Спектр лікувальної діяльності лікаря-уролога більш широкий і в його компетенцію входять, в тому числі хірургічні методи лікування і пластика статевих органів.

Тому, найчастіше до нефролога на прийом пацієнти приходять після відвідування терапевта, уролога, ендокринолога. До речі контроль стану пацієнта після урологічних операцій, компетенція саме нефролога.

Як проходить прийом нефролога в клініці «ПрофіМед»

На прийомі нефролог проводить бесіду з пацієнтом, уточнює деталі з його способу життя, уважно вислуховує скарги, збирає анамнез і робить первинний огляд. Після цього для створення повноцінної картини перебігу хвороби, лікар призначає додаткові діагностичні маніпуляції, на основі яких призначається коректне лікування і методи профілактики можливих ускладнень.

Напередодні візиту до нефролога необхідно утриматися від надмірного вживання рідини, шкідливих звичок і будь-яких лікарських препаратів (на прийомі ви повинні уточнити, що саме приймаєте).

Дотримання цих тимчасових обмежень допоможе лікарю поставити максимально точний діагноз і призначити відповідне лікування.

Вибір лікарських препаратів і лікувальних процедур залежить від певного захворювання, що включає в себе різноманітні схеми лікування відповідно до сучасних протоколів і тільки в разі тяжкої форми ниркової недостатності застосовується діаліз.

Переваги нефролога в клініці «ПрофіМед»

Відвідуючи нефролога в клініці «ПрофіМед» наші пацієнти відзначають:

 • Високу компетентність і професіоналізм лікаря;
 • Уважний підхід до кожного пацієнта;
 • Відсутність поспіху під час огляду;
 • Розгорнуту аргументацію лікувальних призначень;
 • Застосування тільки ефективних і «щадних» препаратів.

Так само, наш фахівець при призначенні лікування завжди уточнює і бере до уваги супутні захворювання у пацієнтів і наявність алергії. При необхідності робляться проби на алергени.

Наша клініка займає передові позиції на ринку медичних послуг, адже ми завжди переконані в тому, що тільки досвід, професіоналізм і сучасне технічне оснащення – головна зброя в боротьбі за здоров’я кожного нашого пацієнта, незалежно від складності ситуації.

Записатися на прийом до нефролога можна за телефоном, вказаним на сайті.

Користуйтеся всіма перевагами клініки «ПрофіМед» вже сьогодні, адже це не тільки просто і надійно, а й досить вигідно!