Сімейний медичний центр «ПрофіМед» – це сучасна клініка, де успішно діагностують і проводять якісне лікування захворювань нервової системи. Прийом веде лікар вищої категорії – кваліфіковано, надійно, доступно.

Крім команди професіоналів, наша клініка володіє новітнім діагностичним обладнанням, що дозволяє максимально точно, в індивідуальному порядку провести обстеження центральної і периферичної нервової системи, а також провести курс необхідного лікування.

Звернувшись до невролога в нашій клініці ви отримаєте висококваліфіковану консультацію з приводу головного болю, болю у спині, порушенні чутливості у кінцівках, шум у вухах. Наш спеціаліст зможе знайти вирішення ваших проблем, підбере лікування згідно сучасним протоколам та останім рекомендаціям  європейських організацій.

Прийом невролога в Хмельницькому дозволяє своєчасно діагностувати і провести лікування всіх патології нервової системи, в тому числі:

 • Головні болі, запаморочення, мігрені;
 • Порушення сну, концентрацію уваги, депресії;
 • Болі в спині, остеохондроз, міжреберної невралгії, радикулопатії, протрузії;
 • М’язові болі, порушення чутливості і координації;
 • Судинні захворювання головного мозку, інсульт, епілепсію;
 • Аутоімунні захворювання, розсіяний склероз, нейропатії;
 • Хвороба Паркінсона, Лайма, синдром Гієна-Барре.

Крім цього, до компетенції невролога входять і більш серйозні інфекційні та герпетичні захворювання центральної нервової системи: менінгіт, арахноїдит, енцефалопатії, герпес лицьового нерва, герпес оперізуючий.

Коли потрібно йти на прийом до невролога

Зазвичай до невролога пацієнти звертаються за направленням сімейного лікаря, терапевта або лікаря невідкладної допомоги. Так як глибокі пізнання розвитку тих чи інших неврологічних патологій виходять за рамки досвіду лікарів широкого профілю.

Тому, якщо ви зіткнулися з такими симптомами як:

 1. Запаморочення, головний біль різної локалізації;
 2. Шум у вухах;
 3. Швидка втомлюваність;
 4. Безсоння, порушення сну;
 5. Втрата апетиту / посилення апетиту;
 6. Оніміння різних частин тіла (обличчя, ніг, пальців, рук);
 7. Судоми, параліч;
 8. Болі в шиї, попереку, сідницях, грудній клітці;
 9. Порушення сприйняття;
 10. Тривожний стан;
 11. Агресивність, дратівливість;
 12. Порушення мовлення, пам’яті;
 13. Апатія, плаксивість.

Відразу звертайтеся за допомогою до невролога, не втрачаючи ні хвилини.

Тим, у кого в анамнезі є серйозні травми голови, хребта, артеріальна гіпертензія, захворювання пов’язані з ослабленими кровоносними судинами головного мозку – не варто забувати і про профілактичних оглядах фахівця, навіть при відсутності скарг.

Неврологічна оцінка

На первинному огляді пацієнта, невролог клініки «ПрофіМед» завжди проводить фізичне обстеження і неврологічну оцінку, яка складається з ряду безболісних тестів, для визначення сили м’язів і чутливості нервових закінчень у пацієнта. Далі для постановки точного діагнозу може знадобитися більш глибока діагностика, тому невролог може призначити:

 • КТ, МРТ, УЗД;
 • Тенсілон -тест;
 • Поперекову пункцію;
 • ЕЕГ;
 • ПЕТ-сканування;
 • Допплерографія;
 • Клінічні аналізи крові/сечі.

А також інші діагностичні процедури виходячи з результатів первинного огляду.

Головні переваги клініки «ПрофіМед»

Центральна і периферична нервова система – досить складна структура, яка регулює і координує роботу всіх органів, тканин і клітин людського організму, завдяки чому, ми здатні повноцінно жити і взаємодіяти з навколишнім середовищем. Найменший збій нервової системи, без кваліфікованої допомоги, може привести до найтяжчих, незворотніх наслідків.

У нашій клініці кожен пацієнт може отримати:

 1. Консультацію, огляд кращого невролога клініки «ПрофіМед», який надає свої послуги на високому професійному рівні.
 2. Індивідуальний підхід, турботливу і теплу атмосферу.
 3. Інноваційну, багатоканальну діагностику, яку пацієнти проходять в одному місці.
 4. Курс високоефективного лікування неврологічних захворювань.
 5. Вигідний прейскурант послуг.

Медична клініка «ПрофіМед» цінує не тільки здоров’я, а й час відвідувачів, тому, для кожного пацієнта, з великою любов’ю і турботою, створені комфортні та вигідні умови відвідування, а також висококласний сервіс європейських стандартів.

Тому, якщо Ви або близькі долають неприємні симптоми неврологічних захворювань – звертайтеся в клініку «ПрофіМед», адже наші лікарі саме ті фахівці, яким можна довірити своє здоров’я і бути впевненим у позитивному результаті лікування!