Алешко Олександр Анатолійович

Лікар-уролог

Кандидат медичних наук, лікар-уролог вищої категорії.

Загальний стаж роботи лікарем понад 20 років.

У 2002 р. закінчив Вінницький ДМУ ім. М. І. Пирогова, а у 2004 р. здобув спеціалізацію лікар-уролог.
З 2004 р. працює на посаді лікаря-ендоуролога у Хмельницькій обласній лікарні.
2004 р. пройшов курси удосконалення на тему “Літотрипсія нирок та верхніх сечовивідних” на базі ДУ “Інститут урології АМН України”.
2004 р. курси тематичного удосконалення “Малоінвазивні методи лікування та діагностики урологічних захворювань з питаннями сонографічної анатомії сечостатевої системи” на базі Донецького ДМУ ім. Горького.
2010 р. захистив наукову дисертацію на тему “Діагностично-ліеувальна тактика у хворих з резидуальними каменями нирок” та отримав науковий ступінь кандидата медичних наук.
2011 р. спеціалізація на тему “Лапароскопічна хірургія” на базі Національної МАЛО ім. М. І. Шурика.
2012 р. курси тематичного удосконалення “Базові лапароскопічні навички” на базі Донецького НМУ ім. М. Горького.
2013 р. курси “Основи лапароскопічної хірургії” у програмі Малоінвазивного хірургічного супроводу при телесимуляційному науковому центрі Західного університетського шпиталю у м. Торонто, Канада.
2016 р. тематичне удосконалення за спеціалізацією “Онкологія” у відділенні пластичної та реконструктивної онкоурології Національного інституту раку.
2017 р. цикл “Онкоурологія” на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.

Є дійсним членом Європейської асоціації урологів, асоціації онкоурологів України, Подільської спілки урологів; приймає регулярну постійну участь у заходах вище вказаних наукових спільнот.

Основними напрямками практичної роботи можна визначити діагностику та малоінвазивне лікування сечокам’яної хвороби, запальних та онкозахворювань органів сечовидільних шляхів, лікування стресового нетримання сечі у жінок, захворювань чоловічих статевих органів.