Програма Здорова сім’я

В рамках розробленої програми «Здорова сім’я»  колектив Приватної поліклініки «ПрофіМед» має на меті забезпечити відмінне здоров’я Вашої сім’ї.

Підписавши декларацію в «Приватній поліклініці «ПрофіМед» Ви отримуєте свого персонального лікаря.

Ваш лікар – це лікар терапевт чи педіатр, сімейний лікар «Приватної поліклініки «ПрофіМед», який буде Вашим персональним медичним консультантом по здоров’ю.

Ви отримаєте:

  • пораду фахового лікаря з приводу будь якої медичної проблеми;
  • профілактичний огляд з вимірюванням артеріального тиску, ваги, ЕКГ;
  • діагностику та контроль лікування найбільш поширених захворювань під контролем свого лікаря;
  • надійного та обізнаного в медицині друга, до якого можна звернутись за допомогою з будь якими проблемами що стосуються здоров’я;
  • знижку на інші послуги клініки до 5 %

І саме головне – Вам це обійдеться безкоштовно.

Ми постійно працюємо над розробкою системи двостороннього зв’язку між пацієнтом та лікарем, що дозволить зробити Вас обізнаними в методах профілактики різноманітних захворювань та збережені власного здоров’я.

Завдяки співпраці з Національною службою здоров’я України «Приватна поліклініка «ПрофіМед» запроваджує програму Здорова сім’я – підписуйте декларації в нашій клініці і будьте здорові!!!

Бажаєте долучитись, заповніть відповідну анкету за посиланням. Це дозволить нам максимально оперативно оформити Вашу декларацію та долучити Вас до участі в програмі «Здорова сім’я».