Чимало жінок в наш час мають невпевненість та невдоволення своїм тілом. Інтимна ділянка не ​​виключення. І це в свою чергу може призводити до розладів інтимного життя жінки, закомплексованості, погіршення самооцінки. Неможливість обговорення цієї теми, часто тільки погіршує стан жінки.

На щастя, медицина рухається вперед і тема інтимного комфорту та краси становиться більш доступною та відкритою. Тепер жінки мають змогу вирішити таку делікатну проблему за допомогою лікаря естетичної гінекології.

Інтимна пластика вже давно користується популярністю у мешканок Америки і Європи. А ось у нашій країні про цю галузь медицини досі мало хто знає.

Прийом естетичного гінеколога в Хмельницькому – це унікальна можливість ознайомитися зі сферою даних послуг та вирішити широкий спектр проблем і комплексів, з якими може зіткнутися кожна жінка.

Можна сказати, що естетична гінекологія находиться на стику кількох медична галузь, таких, як: гінекологія, пластична хірургія і навіть психотерапія.

Естетичні вади жіночих статевих органів прийнято ділити на декілька груп:

 1. Вроджені і набуті.
 2. Зовнішні і внутрішні.

Для цих груп, в свою чергу характерні:

 • Асиметрія зовнішніх статевих органів (на тлі вікових, післяпологових змін, анатомічних особливостей);
 • Келоїдна деформація вульви після пологів / оперативних втручань;
 • Гіпотрофія великих статевих губ (птоз);
 • Ксероз (сухість статевих органів);
 • Зіяння статевої щілини (як наслідок – порушення біоценозу піхви);
 • Опущення стінок матки і піхви;
 • Нетримання сечі (кашель, фізичні навантаження);
 • Посткоїтальні цистити;
 • Аноргазмія;
 • Зниження лібідо;
 • Диспареунія (болі при статевому контакті).

А також багато інших патологій, які естетична гінекологія дозволяє швидко і ефективно вирішити амбулаторно, в кабінеті гінеколога.

Хто може призначати естетичні процедури і чи є прямі показання  для їх проведення

Інтимна контурна пластика, незалежно від причини, призначається виключно гінекологом на вимогу пацієнтки. Тут про прямі показання складно говорити, так як кожен випадок завжди унікальний. І послужити до проведення естетичних процедур може банальне невдоволення жінки зовнішнім виглядом статевих органів або якістю сексуального життя, а також функціональні відхилення, наприклад, нетримання сечі. Тому в даному питанні основну роль грають тільки побажання жінки.

У наших же можливостях, фахівців клініки «ПрофіМед» – допомогти кожній представниці прекрасної статі, стати ще привабливішою і впевненішою у собі.

Всі показання та протипоказання до проведення тієї чи іншої естетичної процедури обговорюються тільки на прийомі гінеколога, інші фахівці в цьому процесі участі не беруть.

Чи можна замінити хірургічні методи корекції на малоінвазійні способи

Незважаючи на те, що сьогодні медицина зробила потужний «ривок» в майбутнє, потрібно розуміти, що є певні стани (складна ступінь нетримання сечі, виражене опущення стінок піхви, серйозні післяпологові зміни) де без хірургічних методів корекції ніяк не обійтися.

Однак, незважаючи на це, великий перелік патологій, який раніше вирішувалися тільки за допомогою оперативних втручань, сьогодні можна проводити за допомогою малоінвазивних, щадних та безкровних способів. А саме:

 1. Змінити розмір входу в піхву.
 2. Провести перінеопластіку, тредліфтінг.
 3. Вирішити проблему чутливості при статевому акті.
 4. Відновити об’єм і форму статевих губ.
 5. Відбілити шкіру інтимної зони.
 6. Вирішити проблему аноргазмії.
 7. Змінити об’єм точки G.

А також, в цілому підвищити якість статевого життя жінки без хірургічних втручань.

Ціна естетичних гінекологічних процедур

Існує стереотип, що інтимні корекційні процедури дуже дорогі, але це не так. У порівняння з хірургічними втручаннями ціни естетичної гінекології  – досить прийнятні.

Вартість естетичної гінекології, практично ідентична ціні послуг косметолога, до того ж з тією різницею, що в гінекології ефект зберігається набагато довше.

Звертайтеся в клініку «ПрофіМед» і уточнюйте свої потреби. Наш провідний естетичний гінеколог в Хмельницькому, завжди вам надасть повноцінну і актуальну інформацію.

Чи є обмеження для проведення естетичних процедур

Для проведення інтимної корекції специфічних обмежень немає. Єдине, що може знадобитися – утримання від статевого контакту терміном на 3-7 днів, після малоінвазивних втручань.

Якщо говорити про хірургічні методи, звичайно, цей період буде тривати набагато довше, в залежності від проведених процедур. До того ж тут будуть обмеження пов’язані не тільки з статевим життям, але і фізичними навантаженнями.

Чи можна проводити інтимну корекцію жінкам, які не народжували

Фахівці клініки «ПрофіМед» спростовують всі міфи про те, що жінкам, які тільки планують стати мамами, будь-які корекційні процедури статевих зовнішніх і внутрішніх органів – протипоказані.

Тут ніяких обмежень немає, так як дані маніпуляції не впливають на репродуктивну функцію жінок, тому і негативних ефектів бути не може.

До того ж, сьогодні навіть молоді дівчата можуть зіткнутися з такою неприємною проблемою, як нетримання сечі, де єдиним надійним виходом із ситуації послужить саме естетична пластика, до того ж всього за одну процедуру.

Тому, естетична гінекологія досить необхідна кожній сучасній, повноцінній і впевненій в собі жінці, незалежно від її віку. Адже абсолютно неприпустимо доглядати за собою тільки зовні, не звертаючи уваги на внутрішній стан.

Послуги напрямку естетична-гінекологія:

Дайте і ви собі шанс, відчути максимальне задоволення від життя – звертайтесь за професійною допомогою до спеціалістів клініки «ПрофіМед»!