Естетична гінекологія – це досить новий, але популярний напрямок в сучасній медицині. На прийом естетичного гінеколога в Хмельницькому приходять жінки з найделікатнішими проблемами, саме тому існують дуже важливі особливості роботи в даній галузі.

Клініка «ПрофіМед» пропонує жінкам інтимну пластику з використанням найбезпечніших і сучасних естетичних методів корекції в області гінекології.

Наші послуги:

 • Ін’єкційна інтимна пластика за допомогою гіалуронової кислоти;
 • Лабіопластика (пластика статевих губ);
 • Перінеопластика (пластика промежини);
 • Кліторопластика;
 • Аугментація точки G (збільшення);
 • Інтимний філінг (контурна пластика вульви);
 • Anti-age інтимної зони (омолодження інтимних зон);
 • Біоревіталізація.

Сьогодні досить популярні інтимне омолодження та контурна пластика статевих органів шляхом ін’єкцій – інтимний філінг. ЦІ процедури безболісні, безпечні та малотравматичні.

Концепція лікування інтимних проблем ідеальний варіант для:

 1. Жінок елегантно віку.
 2. Молодих жінок для підвищення якості сексуального життя.
 3. Жінок після пологів для усунення залишкових явищ.

Залежно від ділянки введення наповнювача розрізняють такі види пластики:

1. Ін’єкційна лабіопластика

Наповнення препаратом проводять при зменшенні об’єму статевих губ (лабіодистрофія). Це явище може бути як природньою особливістю деяких жінок так і наслідком вікових змін статевих органів. Крім естетичного невдоволення, недостатня вираженість статевих губ може бути причиною зниження сексуальної чутливості, а також зіяння піхви, що в свою чергу призводить до інфікування внутрішніх статевих органів.

2. Перінеопластика

Контурна пластика входу в піхву для його звуження, а також підвищення пружності тканин промежини та піхви.

3. Кліторопластика

Введення ін’єкційного наповнювача в так званий «капюшон» клітора, що суттєво покращує якість інтимного життя.

4. Аугментація (збільшення) точки G

Введення філера в ділянку точки Грєфенберга, одну з основних ерогенних зон у жінок,  посилює її чутливість, а також частково зменшується діаметр піхви.

5. Біоревіталізація

Допоможе позбутися надмірної сухості та відчуття дискомфорту в інтимних зонах.

6. Корекція вікових інволютивних змін

Проведення інтимної контурної пластики дозволяє добитися ліфтингового ефекту і збільшити зволоження піхві, зменшуючи ризики розвитку атрофічного вагініту.

7. Корекція нетримання сечі

З віком слабшають м’язи піхві, зменшується обсяг оточуючих уретру м’яких тканин, і як наслідок при напруженні черевної стінки (сміх, чхання та ін.) відбувається мимовільне підтікання сечі. Інтимний філінг дозволяє привести м’язи в тонус, підвищуючи тим самим тиск в уретрі, і відновити функцію сфінктера.

8. Безопераційне інтимне омолодження піхви

Проводять за допомогою ін’єкційних методик, амбулаторно, не виключаючи вас надовго з життєвого процесу.

Також у період клімаксу жінка може відчувати підвищений дискомфорт через сухість у піхві, свербіння. Естетичні процедури дозволяють швидко і ефективного вирішити ці, та багато інших проблем амбулаторно, в кабінеті гінеколога.

Отже, з допомогою інтимного філінгу можна покращити не тільки вигляд зовнішніх статевих органів, а й звузити піхву, зміцнити тканини промежини, підвищити вологість слизової та покращити стан шкіри інтимної ділянки, що позитивно відобразиться, як на інтимному житті, так і на самопочутті та впевненості жінки.

Процедури виконуються з використанням безпечних та якісних препаратів.

Перед проведенням естетичних маніпуляцій фахівці клініки «ПрофіМед» проводять комплексне обстеження здоров’я жінки, завдяки чому ми досягаємо чудового результату.