Педіатр — це не просто особистий лікар дитини, але і надійний помічник і друг батьків, так як він бере безпосередню участь у зростанні та розвитку малюка. Тому сьогодні мати «свого» педіатра, до якого можна звернутися в будь-який час і з будь-якого питання — безцінно.

Прийом педіатра в Хмельницькому — цей саме той рівень медичних послуг, якого потребує кожна дитина.

Програма «Здорова сім’я»

У Вас є можливість підписати декларацію з педіатром клініки ПрофіМед, обравши таким чином для своєї дитини медичного друга, який буде супроводжувати та дбати про гармонійний розвиток впродовж всього періоду зростання.

Тому що:

 • Це уважні і чуйні фахівці клініки «ПрофіМед»;
 • Наші педіатри мають великий клінічний досвід роботи;
 • У нашій клініці здійснюється індивідуальний підхід до дитини з урахуванням всіх її індивідуальних особливостей;
 • Наші педіатри вміють знаходити спільну мову не тільки з дітьми, але і їх батьками.

У наш медцентр батьки можуть привести дитину з народження, в будь-який день тижня, за попереднім записом без будь-яких черг та поспіху. Екстрений прийом педіатра або ж виклик дитячого лікаря додому, також можна здійснити в нашій клініці — швидко, надійно і доступно.

Медичний центр «ПрофіМед»

У нашому медцентрі ми створили максимально комфортні умови для перебування з дитиною.

Тут і зручні пеленальні столики, ігрові зони для дітей різних вікових категорій, спеціально обладнані туалетні кімнати для самих маленьких наших пацієнтів, а також завжди тепла і дружня атмосфера. І, звичайно ж, професійний підхід до кожного малюка.

На прийомі у нашого педіатра ви зможете поставити лікарю всі важливі для себе питання і отримати вичерпні відповіді, без будь-якої поспішності. Так як ми розуміємо, що кожен з батьків хоче, щоб його дитина була здорова, правильно розвивалася і дорослішала.

Плановий огляд педіатра в клініці «ПрофіМед»

Плановий огляд вже говорить сам за себе, так як в даному випадку прийти на прийом до педіатра потрібно відповідно до свого індивідуального графіка.

Зокрема:

 • Огляд педіатра новонародженої дитини повинен здійснюватися щомісяця;
 • Після першого року життя до двох років — один раз на три місяці;
 • З двох до трьох років — не рідше два рази на рік;
 • І починаючи з трьох років — не менше одного разу на рік.

На прийомі лікар-педіатр проводить повний огляд дитини, детально уточнює у батьків, як малюк розвивається, які має досягнення і які є скарги у батьків в день візиту до лікаря.

При необхідності педіатр виписує направлення на обстеження дитини до вузьких спеціалістів, а також на здачу аналізів.

Крім цього педіатр виписує: довідку для дитячого садка, довідку для школи або ж довідку для відвідування дитиною басейну та інші за потребою батьків.

Позаплановий огляд педіатра в клініці «ПрофіМед»

Непланове відвідування педіатра має бути в терміновому порядку, якщо:

 • У дитини висока температура тіла;
 • ГРЗ, ГРВІ;
 • Болі в горлі, ангіна;
 • Головні болі, болі в суглобах;
 • Кишкові інфекції (блювота, діарея);
 • Алергія, асматичний синдром (задуха);
 • Будь-які висипання на шкірних покривах;
 • Гіперактивність / гіподинамія, судоми.

А також, при інших скаргах дитини і підозрілих станах.

Виклик педіатра додому

Фахівці нашої клініки розуміють, як важливо дитині вчасно надати медичну допомогу, тому в нашій клініці діє послуга виклику дитячого лікаря додому, якою можна скористатися в будь-який час.

Однак як показує практика, не всі батьки вдаються до даної послуги, що дуже даремно. Адже для дитини пройти, як плановий, так і позаплановий огляд в звичних, домашніх умовах, набагато зручніше і комфортніше. До того ж сьогодні інноваційні технології дозволяють нам брати вдома, всі необхідні аналізи у дитини.

Особливо рекомендується виклик педіатра додому, якщо в сім’ї є кілька дітей.

Проте, який би варіант огляду не вибрали батьки для своєї дитини, вони завжди можуть бути впевнені в тому, що прийом у педіатра нашої клініки, пройде на високому професійному рівні, з дотриманням всіх медичних вимог, збором анамнезу і компетентним підходом.

Тому, довіртеся фахівцям клініки «ПрофіМед» — записуйтеся на прийом уже сьогодні.

Не варто відкладати здоров’я і приємні емоції дітей на «потім»!

Телемедична консультація

В умовах карантину найбільш дієвим методом захисту населення є режим самоізоляції. Рекомендується максимально обмежити контакти між людьми для запобігання поширення інфекції. Залишаючись вдома ви не залишаєтесь самі, ми завжди готові бути з вами на зв’язку. Вартість телемедичної консультації 250 грн. В результаті консультації наш лікар визначить, чи є необхідність Вашого огляду.