Загальна терапія в Хмельницькому включає правила і методи лікування, спрямовані на усунення причинних факторів захворювання, нормалізацію обміну речовин, відновлення порушених функцій окремих органів і систем. Тому лікар терапевт — це центральна ланка в будь-якому медичному закладі.

Дуже часто пацієнти не можуть правильно охарактеризувати свої відчуття, тому саме терапевт спочатку оглядає хворого і після направляє до вузького спеціаліста. Все це дозволяє поставити точний діагноз і призначити своєчасне і кваліфіковане лікування.

Які захворювання відносяться до загальної терапії

Терапевт займається діагностикою та лікуванням порушень і хвороб:

 1. Серцево-судинної системи.
 2. Сечостатевої.
 3. ГРВІ.
 4. Дихальної системи.
 5. Травної системи і органів шлунково-кишкового тракту.
 6. Ендокринної системи.
 7. Неврологічної.
 8. Захворювань крові.
 9. Хвороб суглобів.
 10. Ожиріння, порушення обмінних процесів в організмі людини.

А також, загострення хронічних захворювань.

Звертаються до терапевта і зі скаргами на:

 • Хронічну втому;
 • Сонливість;
 • Часті головні болі;
 • Порушення сну;
 • Набряки;
 • Підвищену дратівливість.

Однак терапевт в таких випадках, часто направляє пацієнта до вузьких спеціалістів — невролога, нефролога, психотерапевта, виходячи зі скарг.

Тому, якщо у вас спостерігається один або кілька даних симптомів, вам необхідна спочатку консультація терапевта і тільки після цього, можна говорити про постановку правильного діагнозу і призначення компетентного лікування.

Терапевт клініки «ПрофіМед», який він?

Перше на що ми звертаємо увагу наших пацієнтів, це те, що терапевти нашої клініки — кваліфіковані фахівці вищих категорій з великим досвідом і стажем роботи. Прийом у терапевта проходить в спокійних і комфортних умовах, без будь-яких поспішностей. Наші фахівці уважно вислуховують всі скарги пацієнта, відповідають на всі питання і ретельно збирають анамнез.

У базове терапевтичне обстеження в обов’язковому порядку входить прослуховування, (аускультація), пальпація, перкусія (простукування), вимір артеріального тиску і пульсу. При необхідності терапевт може призначити додаткову діагностику:

 • Кардіограму;
 • Гастроскопію;
 • УЗД;
 • Аналізи крові і сечі.

У клініці «ПрофіМед» всі необхідні маніпуляції можна пройти всього за кілька годин, без черги і поспіху.

У разі якщо терапевт замінить симптоми хвороби, для якої потрібен вузький фахівець — пацієнт буде направлений до нього, не втрачаючи ні хвилини. Адже наші досвідчені лікарі, знають справжню цінність своєчасного визначення та лікування будь-якого захворювання.

Однак «передача» пацієнта лікарю вузької спеціалізації не означає, що терапевт залишається байдужим до подальшої долі хворого. У нашій клініці всі лікарі працюють спільно на благо всім пацієнтам, збираючи лікарські консиліуми.

Додаткові переваги терапевта клініки «ПрофіМед»

Наші пацієнти відзначають наступні переваги прийому терапевта в Хмельницькому:

 1. Уважність і компетентність.
 2. Проведення ретельної діагностики.
 3. Постійний діалог з пацієнтом.
 4. Відсутність поспіху і «перемикання» уваги лікаря.
 5. Аргументація лікувальних призначень.
 6. Використання тільки дійсно необхідних медикаментів.
 7. При призначенні препаратів, наші лікарі враховують наявність супутніх захворювань і можливість алергічних реакцій.

Також, наші фахівці НІКОЛИ не призначають пацієнтам маловідомі, недосліджені препарати.

Тільки досвід, професіоналізм, сучасне діагностичне обладнання та якісне лікування може допомогти впоратися з будь-якими порушеннями і захворюваннями внутрішніх органів.

Тому в нашій клініці немає місця експериментів, у нас працюють тільки справжні лікарі за покликанням, на рахунку яких тисячі врятованих життів!

Записатися на прийом до терапевта можна за телефоном, вказаним на сайті. Також у нас діє послуга виклику фахівця додому.

Послуги напрямку терапія загальна:

Користуйтеся всіма перевагами клініки «ПрофіМед» вже сьогодні, адже це не тільки просто і надійно, а й досить вигідно!